Някой бил ли е на МЕБЕЛ ПРОЛЕТ 2009?

  • 1 178
  • 14
Моля, ако някой е ходил да сподели впечатления - дали си струва да се отиде в НДК на изложението, има ли намаления, какви мебели са показани?
Виж целия пост
# 1
Ей, видях рекламата и си мислех да отида, но съвсем бях забравила. Благодаря, че ми напомни. А докога е изложението?
Виж целия пост
# 2
зарибихте ме.
Но до кога е наистина това изложение?
Виж целия пост
# 3
От 25 февруари до 1 март
Виж целия пост
# 4
Някой ходи ли вече на това изложение да сподели впечатления?
Виж целия пост
# 5
И мен ме интересува. Аз лично чак в събота ще мога да го посетя.
Виж целия пост
# 6
А някой знае ли до колко часа е?
Аз ще се пробвам да отида днес, но ако не успея ще отложа посещението за събота.
Май ще е доста оскъдно от към мебели, защото е само на 5ет.
Виж целия пост
# 7
Ходих днес- голямо разочарование- много малко фирми, не е като друг път. Нищо не харесах  Sad.
Виж целия пост
# 8
АУ!АУ!АУ!
Такава тъпня!5 фирми на кръст!Нямат цени, не били подготвени....с две думи-Няма смисъл да се разкарвате!
Виж целия пост
# 9
Добре че не успях да отида, само щях да бия път напразно. Вместо това отидох в Зоната и си поръчах една маса.  Grinning
Виж целия пост
# 10
И без това нямам възможност да отида. Wink
Виж целия пост
# 11
АУ!АУ!АУ!
Такава тъпня!5 фирми на кръст!Нямат цени, не били подготвени....с две думи-Няма смисъл да се разкарвате!

Добре, че попитах, че и аз да не се разхождам. Благодаря.
Виж целия пост
# 12
Ходих. При това два пъти, защото не бях разбрала, че е само на 5тия етаж. Помислих, че още не са се подредили и отидох повторно на другия ден. За да установя, че Голямото Мебелно Изложение, се помещава в една малка заличка, където са нахвърляни пет еднакви!!! дивана, произведени от различни фирми. Различаваха се само по дамаските, а подлакътниците бяха тапицирани с еднаква кожа! Егати тъпотията. Имаше и две-три легла и една кухня.
Добре, че НДК ми е под носа, че ако бях се разкарвала от другия край на София, бая благословии щяха да отнесат организаторите на тази грандиозно събитие.
Виж целия пост
# 13
  bouquet Няма да се разкарвам. 10Х
Виж целия пост
# 14
не бях видяла темата - да напиша отовор навреме. Баща и имал 2 часа дупка между две срещи и влязъл да разгледа. Обади ми се специално, за да ми каже да не ходя и да изрази очудване как не ги е било срам да показват такива мебели...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия