Кола за бутане за близнаци

  • 6 806
  • 23
Кажете момичета някой има ли такова нещо

и ако да доволни ли сте? Ако някой е виждал друг вид подобно ще съм благодарна да споделите информация, че това малко грозничко, ама е единственото което намерих.
Виж целия пост
# 1
имаме две отделни, понякога се качват заедно и се почва бой кой да е отпред, затова мисля, че това не би ме устройвало, а и не могат да се гонят, респ. да се изморяват толкова Mr. Green
Виж целия пост
# 2
За сефте виждам такова нещо, според мен основния плюс на такова приспособление е, че като ги пуснеш в парка ще тичаш само в една посока Laughing
Виж целия пост
# 3
Е и аз точно за това го харесах. Ама не знам как ще се координират да бутат заедно и дали няма да се карат. Ма много грозно това нещо бе. Някой не е ли виждал по-красиво такова?
Виж целия пост
# 4
И аз ги гледах тези,но ми се струва доста нестабилно,и ще се карат кой отпред,кой отзад Mr. Green Поне да имаха педали Tired
Виж целия пост
# 5
Много е хубава количката, дано е и функционална. Кажете къде сте ги гледали да се продават. Praynig
Виж целия пост
# 6
Ето тук
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=5017&o … 10vgaotnmoe0ranq1
Виж целия пост
# 7
Савина, благодаря. Виж това може би е по-функционално:

 Laughing
Виж целия пост
# 8
anadi  това е много готино, къде го видя?
Виж целия пост
# 9
Намерих го в някакъв блог за многознаци, търсейки други колички, подобни на тази която си показала. За съжаление не мога да открия някъде да се продават. Но попаднах на официалния сайт на модела на който си се спряла и там има по-хубави от тази, която се продава в България:
http://www.italtrike.it/sottocategorie_dettaglio.ctr?idcat=15
Ако намеря нещо хубаво ще пиша. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Много ти благодаря.
Виж целия пост
# 11
Ха много интересно Hug
И аз за първи път виждам такова,но това с четирите дечица ми се вижда по-функционално и хубаво Joy
И аз си мислех за две колелета,но не знам как ще тичам в две посоки....един такъв вариант на колело,би решил доста дилеми и за излизане и за още един човек и за количка Crazy
Виж целия пост
# 12
Интересно е, но ми се струва доста скъпо за колело без педали Thinking
savina_33 , твоите крепят ли се добре на количката от снимката? Защото скоро гледах в нета такива колички и пишеше за над 1,5 г.
Виж целия пост
# 13
Момичета,тези колела са супер,но не са за българските улици.Не бих рискувала,за вас не знам.
Виж целия пост
# 14

Според мен едно дете няма силата да върти педалите, за да вози две. Поне не за дълго. Трябва за всяко да има педали или да има възможност родителя да бута. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия