Бисквити в млякото?

  • 4 264
  • 39
Здравей те на всички мами,имам следнато питане откога започнахте да слагате бисквитки в млякото вечер.Вярно че пи6е на тях след 4 месец ама се притеснявам като бебка не е захранена още.А причината за да и слагам е че ние сме на АМ от 20 ден и си спеше по цяла нощ ама на последък започна да се буди нощем да яде,а не искам да я свиквам така.Знам че има мами който няма да им се хареса това но всички сме различни балгодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Захраних дъщеря си на 6 месеца и не съм слагала никога и до ден днешен бисквити в млякото. По принцип продукти, съдържащи захар не давам на детето. Последното й хранене вечер е между 21,30-22 ч и е само АМ. Проблем с нощно събуждане от глед не съм имала, въпреки, че беше кърмена до 9 месеца.
 Ако не искаш да даваш бисквити, смени млякото. Зная, че има доста засищащи млека и мисля, че Милумил са такива, но нека се изкажат майки, които са ги ползвали.
Виж целия пост
# 2
Здравей те на всички мами,имам следнато питане откога започнахте да слагате бисквитки в млякото вечер.Вярно че пи6е на тях след 4 месец ама се притеснявам като бебка не е захранена още.А причината за да и слагам е че ние сме на АМ от 20 ден и си спеше по цяла нощ ама на последък започна да се буди нощем да яде,а не искам да я свиквам така.Знам че има мами който няма да им се хареса това но всички сме различни балгодаря ви.

Защо не преминеш към следващия номер мляко.Това е много по добре от колкото да слагаш бисквити,иначе можеш да слагаш безглутенови бисквити на Плазмон.
Виж целия пост
# 3
На какво мляко е бебчо и на каква възраст?.Не съм слагала бисквити в млякото и до сега.Когато започне да се буди през ноща от глад просто увеличавам количеството мляко в 21:00 часа.Но ако искаш да слагаш бисквити и не си захранила вземи безглутенови.
Виж целия пост
# 4
На какво мляко е бебчо и на каква възраст?.Не съм слагала бисквити в млякото и до сега.Когато започне да се буди през ноща от глад просто увеличавам количеството мляко в 21:00 часа.Но ако искаш да слагаш бисквити и не си захранила вземи безглутенови.
mel76 правилно те е посъветвала,безглутенови.Аз съм слагала след 6 месец,но вече беше захранена с доста неща
Виж целия пост
# 5
Ние сме на милумил забравих да кажа 4е сме на 3м и 24 дни от 2 дена съм и увели4ила дозата на млякото ама не.И аз също си мислих за тези бисквити на плазмон безглутеновите.Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 6
Аз слагах известно време,но честно казано не усетих повече да се е засищала-и със и без бисквитки се буди по едно и също време.
Виж целия пост
# 7
А също си и помислих да мина на милумил 2 ама нали сега го направиха 2 от 6 месец,макар в боницата като раждах им даваха НАН 2 за да са сити повече време.Ох незнам ще пробвам май с бисквитките.
Виж целия пост
# 8
А в колко часа ви е последното хранене?Защо не опиташ малко по кьсно да храниш или да увеличиш дозата?
Аз лично никога не сьм слагала бисквити в млякото.Синьт ми е почити на годинка,продьлжава да вечеря само АМ.
Виж целия пост
# 9
Можеш да увеличиш и дозата на млякото, да минеш на следващия номер подходящ за възрастта на детето ако не си го направила още, а можеш да слагаш и безглутенови бисквити на Плазмон. 
Виж целия пост
# 10
Последно ядем ж интервала от 21 до 22
разли4но.
Виж целия пост
# 11
Симона също имаше период, в който дозата вечерно АМ явно не й стигаше и пробвах с бисквита Плазмон в млякото, но категорично отказваше да го пие. Тогава просто увеличих дозата АМ. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ние сега пием от скоро 130гр. и се чудя да взема вечер да и давам пове4е само вечерта ама за нейната колко да и давам вечер?
Виж целия пост
# 13
Вечерята на дъщеря ми до 11 месечна възраст беше само АМ-180 г., а винаги е била високо, добре развиващо се дете. Не мисля, че нощното събуждане  е свързано с глад- причините биха могли да са различни- никнене на зъби, неприятни сънища...
Виж целия пост
# 14
Никога не съм слагала бисквити в млякото , но ако държиш да даваш трябва да си въвела глутена(но бебчо е още малък за това според мен).А иммаше на Plasmon ако не се лъжа безглутенови бишкоти които се добавят в млякото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия