Защо ми заключи темата???

  • 1 520
  • 3
Значи така - аз моля съфорумците да дадат идеи, някой се намесва и ми дава акъл "ама ти как я мислиш тая работа", аз отново моля ако не е по темата да не се дразним излишно... и какво ... аз виновна и ми се заключва темата #Cussing out
Е на какво прилича това Shocked?
Чета много редовно форума, попадала съм на какви ли не обиди заради които не са заключвани теми, а аз ПОМОЛИХ и кво... заключихте ми темата.
Мнооого тъпо!
Виж целия пост
# 1
Ами как няма да ти заключат темата.Хората ти дават съвет ти се нахвърляш върху тях.Смяташ ли че ти си единствената поставена в тази ситуация.
Виж целия пост
# 2
Абсолютно не смятам, че съм единствената в подобна ситуация и точно затова съм поставила темата! За да получа съвети от хора в моята или подобна ситуация, а не да бъда упреквана с думите "ама ти как я мислиш..."!
Честно казано вече не знам точно какво да мисля, ама най-малкото което очаквах тук са упреци!
Исках да разбера другите как се справят и ако има някой вариант, за който не сме се сетили у дома... да го споделят!
Не мисля, че аз съм се нахвърляла върху някой, а точно обратното - някой се опита да ме критикува, че виждаш ли аз едва ли не експлоатирам мъжа си!
Виж целия пост
# 3
Втори път...
Още един "ритник" и ще получиш забрана да посещаваш форума...
Можеш да се сърдиш само на себе си...



П.С. Ще оставя тази тема за малко, колкото да прочетеш написаното и после ще я изтрия...!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия