Много болезнен цикъл- помощ

  • 11 370
  • 18
Здравейте,
Искам да попитам на какво може да се дължи и случвало ли ви се е подобно нещо.
Цикълът ми закъсня с два дни. Събудих се през нощта с много силни болки ниско в корема. На сутринта бях по-добре.През деня получих само зацапване. Вечерта направих нещо като криза. Присви ме страшно много.Едва дишах от болка. Имах чувството че целия ми корем ще се пръсне. След 30 минути отмина. През нощта пак ме сви и така на пристъпи. Пия Аулин за да мога да изтърпя. 2 ден ми е но е много слабо.Трябва да изчакам да ми мине цикъла и да отида на лекар!
Виж целия пост
# 1
Мисля,че можеш и в цикъл да отидеш на преглед.Та нали за това са лекарите,слагат ръкавици и преглеждат.Няма смисъл да си търпиш болките и чак след това на преглед.
Виж целия пост
# 2
охххх някакси ми е неудобно Embarassed
Виж целия пост
# 3
Явно не ти е "пробило" хубаво.
Вземи един горещ душ, пийни нещо обезболяващо и полегни малко
с добре завит кръст, ще ти олекне.
Виж целия пост
# 4
По различна е болката от друг път, по рязка, като чели целият стомах ме прерязва.  Rolling EyesДа не е фоликул или киста. цял ден се опитвам да се свържа с гинеколожката ми но не отговаря.
Виж целия пост
# 5
Пусни си и хормонални изследвания.
Иначе и аз тоз път бях като теб, но с обилен теч  Tired А от '97г. не ме е боляло и не съм го усещала.
Виж целия пост
# 6
Отиди на лекар ,не е задължително да те преглеждат .Могат да ти предложат обезболяващи. Мисля, че Но-шпа върши чудесна работа.
Виж целия пост
# 7
Преди да родя цикъла ми беше страшно болезнен и само течен аналгин ми помагаше,никакви други обезболяващи не помагаха Sick.Интересното е, че след това болките ми изчезнаха,и тъкмо се зарадвах и ето пак си ги получих от два месеца Sad(след 3годишен застой)Дано при теб всичко да е нормално Peace
Виж целия пост
# 8
Подобно нещо ми се случи веднъж преди 10 години и никога няма да го забравя. По принцип не усещам кога ми идва, но тогава беше нещо страшно. Болеше ме всичко, корем, стомах включително кръст отзад, гръб, дори рамената (вероятно от пренапрягане от болката), както и бедрата надолу до коляното. Помня, че бях на работа и ми излизаха сълзи на очите, но не можех да се мръдна, просто защото ако мръднех - ме прорязваше нож. Голямо впечатление ми направи, а и много се уплаших. Ходих на лекар - нищо, нищичко. Така и не разбрах от какво стана. Повече не се повтори.
---------
Евентуална бременност отхвърляш ли?
Виж целия пост
# 9
Болезнена менструация, ПМС, и др. гинекологични симптоми могат да се лекуват по-радикално и цялостно с акупунктура и билки.
Виж целия пост
# 10
За намаляване на болките пиех повече кафе. /Определено ми помагаше!/
Виж целия пост
# 11
Аз съм с много болезнен цикъл и само с Аулин притъпявам болката.Щом за първи път те боли толкова си направи задължително преглед.
Виж целия пост
# 12
Ето ме, снощи като се прибрах си взех поредната доза дрога/аулин/ и съм заспала така дълбоко, че сутринта едвам станах. За сега съм добре, нямам болки, но ицикъл нямам.Ще изчакам и днес и ако няма нищо/цикъл/ заминавам на прегледТака и не се свързах с моята лекарка, много е добра, но е много заета и почти не си вдига телефона. Ще взема и тест за бременост да направя
Виж целия пост
# 13
 Запиши си час при тази добра ,но много заета лекарка . Можеш да си направиш тест за бременност ,така поне ще се успокоиш.
Виж целия пост
# 14
Единственото , което ме спасява от болката е Voltaren 50 - свещички. Действуват  8 часа.Ако ги нямам повръщам постоянно от болка.Не ми помага нищо друго.Искам да попитам дали има някой информация за добър лекар за този проблем , който работи със здравната каса? Болката и кръвотечението ми са необичайно силни, което ми предизвиква и анемия. Ако можете да ми кажете към кого да се обърна,ще Ви бъда много благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия