Ако можехте да избирате.........

  • 6 133
  • 158
Ако имахте право на избор и  можехте да изберете какъв(а)  да сте, кое бихте предпочели- МЪЖ или ЖЕНА ? и ЗАЩО?
Виж целия пост
# 1
Бих избрала мъж, защото ми е интересно погледа от другата страна на монетата. Но при всички случаи бих предпочела да имам емпиричния опит натрупан като жена.....
Виж целия пост
# 2
Мъжко момиче, каквото и съм си:))
 Докато за една жена е хубаво да й кажат,че е  мъжко момиче, един мъж би се обидил,ако му кажат,че в някои отношения е като жена hahaha
Виж целия пост
# 3
Мъжко момиче, каквото и съм си:))
 Докато за една жена е хубаво да й кажат,че е  мъжко момиче, един мъж би се обидил,ако му кажат,че в някои отношения е като жена hahaha
Ти нема да го кажеш 
Виж целия пост
# 4
Мъж. Защото светът е на мъжете.
И защото щях да си спестя много болка, която съм изпитала като жена и не би могло да изпитам като мъж.
И не, не говоря за раждане.
Виж целия пост
# 5
ЖЕНА.
..защото ми харесва да съм женствена,да обличам рокля и да съм с високи токчета,обичам дългата си разпиляна коса,обичам понякога да бъда слаба в хубавия смисъл и да ме подкрепя мъжко рамо,обичам да имам силата на жената с нежност да промени много неща и да постигне много неща.искам да бъда майка,да родя децата си,да позная чувството да имам голям корем и сутрин да ми се гади.
затова.и заради много други неща.
Виж целия пост
# 6
Жена. Средната продължителност на живота им е по-висока Wink
Виж целия пост
# 7
Жена много ясно.
Виж целия пост
# 8
ЖЕНА.
..защото ми харесва да съм женствена,да обличам рокля и да съм с високи токчета,обичам дългата си разпиляна коса,обичам понякога да бъда слаба в хубавия смисъл и да ме подкрепя мъжко рамо,обичам да имам силата на жената с нежност да промени много неща и да постигне много неща.искам да бъда майка,да родя децата си,да позная чувството да имам голям корем и сутрин да ми се гади.
затова.и заради много други неща.
Благодаря за подробния и  изчерпателният отговор  smile3525
Виж целия пост
# 9
грис до колкото разбирам ти се иска да си жена Simple Smile

иначе нямаше да се сетиш за този колебаещ се въпрос Simple Smile

пък и като те виждам как се смееш по-горе вече съвсем нямам съмнение какво искаш да си - жена Joy
Виж целия пост
# 10

а да пък и висиш все тук при леличките Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Не бих могла да отговоря с точност. Раздвоена съм Laughing.

Исками се да бъда мъж. Ей така от любопитство.

Но, ако знам, че превъплащението ще е безвъзвратно, може би бих предпочела да остана жена Wink
Виж целия пост
# 12
Мисля, че Гил е пуснал темата по повод наближаващия 8 март, а не защото му се иска да е жена.  Wink
Виж целия пост
# 13
Мисля, че Гил е пуснал темата по повод наближаващия 8 март, а не защото му се иска да е жена.  Wink

Паси, не обяснявай необяснимото на анонимни гости без въображение Stop Laughing
Виж целия пост
# 14
ЗДРАВЕЙТЕ АЗ САМ НОВА  Party на 30 съм,цял живот се опитвах да бъда 'мъж',докато не срещнах истинския, да си жена е привилегия,да си майка е щастие ,а да имаш мъж до себе си който да те накара да го разбереш късмет Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия