Понеделник 7 и 30 сутринта предаване за инвитро по БТВ

  • 1 980
  • 18
Ще има интервюта с пациенти на клиника Селена.Ще става дума и за фонда!Часът на предаването е 7 и 15 извинявам се!
Виж целия пост
# 1
Mи ще гледаме, да видим какво ще кажат Wink
Виж целия пост
# 2
да , и аз чакам новини Thinking
да разяснят малко нещата Crazy
Виж целия пост
# 3
Още няма нищо окончателно, което да разясняват. Които иска да се информира, да погледне правилника на фонда. Там черно на бяло пише как ще се работи.
Виж целия пост
# 4
Повдигам малко темата Grinning
Виж целия пост
# 5
Още няма нищо окончателно, което да разясняват. Които иска да се информира, да погледне правилника на фонда. Там черно на бяло пише как ще се работи.

а къде е този правилник newsm78
Виж целия пост
# 6
Гледай предаването ще ти се изясни каквото трябва Grinning
Виж целия пост
# 7
И аз смятам като Мира,че каквото е за момента в правилника го има черно на бяло,едвали ще чуем   и видим нещо ново и по различно от това което се знае за сега.
Виж целия пост
# 8
Предаването ще е освен за фонда за самото инвитро и ще има интервюта с пациенти на клиника Селена.В последния месец 4 от 5 те пациентки на моя доктор са бременни.От тях има и над 40 годишни Grinning
Виж целия пост
# 9
Крис4ан разбирам че си пристрастна към твоя доктор защото той е сбъднал най-голямата ти мечта,но моляте не ни повтаряй едно и също.Аз пак да си кажа че едва ли ще чуем нещо ново и за инвитрото като процедура и за фонда,мисля че прекалено много четем и сме горе-долу в час със нещата.Ок,ще гледаме предаването,само мир да има Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Какво стана с предаването. Цяла сутрин гледах и нищо не даваха. Май информацията е фалшива.
Виж целия пост
# 11
Какво стана с предаването. Цяла сутрин гледах и нищо не даваха. Май информацията е фалшива.
ми източника като не е достоверен........ Naughty
пък и не виждам, какво ново ще кажат за инвитрото  newsm78
по отношение на фонда, няма нищо още налице за да има коментари. трябва да започне работа за да има теми по същество. Peace
Виж целия пост
# 12
ми източника като не е достоверен.......Аз нямам вина че БТВе сменило часа и деня на предаването!Било е днес дори аз неможах да го гледам защотото никой не ме уведоми затова!Преди да ме обвиниш в недостоверен източник помисли малко.................
Виж целия пост
# 13
Аз го гледах случайно . Не сте изтървали нищо , репортажа беше 3-4 мин. и на мен лично ми се стори като реклама на клиника Селена в Пловдив .  Whistling Нищо ново не казаха за ин витро процедурите , което вече да не знаем , даваха успели двойки . Едната от които беше на въсраст над 40 години и има два неуспешни опита в Италия . Трети тук в България във въпросната клиника успешен . Та това е с общи думи .  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi .Аз невиждам нищо лошо дори да е реклама!Нека се Стаменов и Владимиров не са единствените!Колкото и да не ви харесва това и една от най успешните инвитро клиники в България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия