Faith No More се събраха и тръгват на турне!!!

  • 1 152
  • 16
 Едни от любимите ми музиканти пак са се събрали и тръгват на турне из Европа newsm44. Дори Faith да не дойдат до България, ще са достатъчно близо за да ги видя най -после на живо Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning   http://news.data.bg/7/pleasures/16502/фейт_ноу_мор_се_събират
Виж целия пост
# 1
ха , и аз на това подскочих , докато четях за Коцето и Райнето
Виж целия пост
# 2
Място не мога да си намеря от радост Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Това е чудесно! Обичам ги!  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
И аааааааааааааааааааааааз newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 5
супер готино, и аз съм фен
Виж целия пост
# 6
 Grinning
Въх, да не повярваш!
Може пък и да ги видя някога. Кеф  Grinning
Виж целия пост
# 7
Дай боже Praynig, толкова ме беше яд, че не са заедно и никога няма да мога да им се изкефя на живо Peace
Виж целия пост
# 8
Саунтракът към новия Crank 2-High Voltage e на Майк Патън  Simple Smile Ще излезе някъде през април.
Виж целия пост
# 9
Много се радвам! Любима група.
Виж целия пост
# 10
Направо място не мога да си намеря от радост.
Три добри новини в едно- събрали се ,тръгват на турне,турнето е в Европа ! jumpuu
Виж целия пост
# 11
Много много любима група. Дано дойдат до София, ако не - ние ще ходим някъде.
Гледал съм ги на живо през 92ра на Непщадион. Бяха подгряващи на Guns N'Roses  Shocked Другата подгряваща група беше Soundgarden  Shocked  Shocked Само титани.
Виж целия пост
# 12
И аз съм фен Party
Виж целия пост
# 13
Много много любима група. Дано дойдат до София, ако не - ние ще ходим някъде.
Гледал съм ги на живо през 92ра на Непщадион. Бяха подгряващи на Guns N'Roses  Shocked Другата подгряваща група беше Soundgarden  Shocked  Shocked Само титани.

Да, ако не дойдат те - ние ще отидем при тях Peace, а за Гънс......еееех, завиждам ти Grinning
Виж целия пост
# 14
Страхотно се зарадвах и аз онзи ден като го прочетох в Автора! Все пак има шанс надявам се да стигнат и до тук!! Това ще ми е сбъдната мечта, а ако и Ред Хот дойдат /което е май напълно невъзможно, ама и за Мадона така сме си мислили нали Simple Smile / вечеее ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия