Вие с какви ботуши ходите, бе хора?

  • 11 648
  • 29
Да ви се оплача, нямам късмет с ботушите. Преди две години си купих едни, които за 20 дни се пробиха отдолу. После още едни по същия начин. Миналата година си купих по-скъпи и те за 20 дни се отлепиха. След разправия с магазина ми ги смениха, но на другата зима. И с тях ми е студено на краката и пропускат дори и от малък снежец. А тук от няколко години не вали сериозен сняг, с изключение на тази година. И се питам, абе там където си е нормално да има много сняг, с какви ботуши ходят тези хора, че да не им измръзват краката?  doh  Joy
Виж целия пост
# 1
Купувам само на кларкс, супер удобни, супер качество, естествена кожа. Само миналия ден се завъртях в един магазин и видях намалени ботуши на Пиер Карден, на повече от 1/3 от нормалната цена. Е, не можах да не си ги купя.
Но тук по принцип сняг не вали, при дъжд няма проблем с ботушите. Но преди 2-3 седмици имахме изненадващо голям сняг, то и филм тая вечер ще дават за това, и на кларкс ботушите не издържаха на снега, бях с мокри крака. Но в тоя изключителен случай за тук народа се пусна с гумени ботуши.
Виж целия пост
# 2
Те пък при вас за какво ли не правят филми Wink
А гаранция имат ли ботушите?

Честно, с галоши не съм се пробвала. newsm78
Виж целия пост
# 3
За елегантни или спортни питаш? Едните си ги купувам от SLS, а другите не ме притесняват защото от колата само ги разхождам в сградата и през повечето време седя.
Виж целия пост
# 4
 Купувам вече само на Clarks, всичко  - от летни сандали до ботуши, по-удобна обувка не съм срещала. Аз си ги поръчвам от чужбина и ми излизат много по-евтино от България, а и тук нямат никакво разнообразие на модели...
Виж целия пост
# 5
За големите снегове имам едни с агнешка кожа отвътре, които 3-ти сезон вече ми пазят крачетата перфектно, не са били никога мокри, иначе всеки сезон си вземам по някой и друг чефт, но най-вече-естествена кожа, по-дебела подметка и така, за гъзйрийка имам други:)
Виж целия пост
# 6
Geox се оказаха най-добри за мен. Естествени материали, удобни, не пропускат.
Виж целия пост
# 7
Ми аз с каквито и да ходя, всички пропускат.Само тази зима не ми е било студено на краката,защото си седя в къщи Laughing
Всъщност не съм купувала ботуши от чужбина,може пък да са по-качествени от тези на нашия пазар,знам ли?
Виж целия пост
# 8
В снеговете и по планините с апрески(Moon Boots ) на Chiemsee или Cangaroos.
Иначе кожените са ми  от Мустанг, Еспри, сОливер. Нямам проблеми с тях. Peace
Виж целия пост
# 9
Ами аз дълго години имах като твоя проблем, а уж купувам все скъпи и качествени ботуши. Тази година реших твърдо да търся ботуши, които да не пропускат и да не се пързалят.
Голямо обикаляне падна, на косъм да си купя едни на Ecco, но в крайна сметка си купих апрески на Пума от Метро за 106 лв(на снимката на автара ми се виждат). Ако искаш, мога да публикувам и по-големи снимки.
Ами родих се! Не се пързалят, не пропускат, освен това са с някаква Gore Tex технология, така че краката ми са с приблизително еднаква температура, не да се загреят, да се изпотят и после да замръзнат. Препоръчвам с двете ръце  Peace
Виж целия пост
# 10
Здравейте,
Все едно аз съм я писала тази тема - вече почти 10 години имам твоя проблем. Мъжът ми вдигна ръце от мен и вече не ми брои ботушите, които съм сменила.
След поредното ходене цял ден с мокри крака, най-накрая си реших проблема. Влезнах в първия магазин на Ессо, който ми се появи пред очите и си купих БОТУШИ - много удобни, много леки и както са ти казали и други с GoreTex мембрана. В този момент изобщо не мислех за 300 лв, които давах, въпреки че ми бяха 2/3 от заплата  Embarassed
Определено си заслужават парите - първия ден ги пазех, но после нарочно влезнах в една дълбока локва и аз като децата  Crazy за да видя ефекта - краката ми останаха СУХИ, а това е много важно за мен. Късмет с избора  Hug
Виж целия пост
# 11
Geox се оказаха най-добри за мен.
За мен, за съжаление не Sad Пропускат ми, нося си само и единствено при сух студ.
Виж целия пост
# 12
Geox се оказаха най-добри за мен.
За мен, за съжаление не Sad Пропускат ми, нося си само и единствено при сух студ.

и при мен...
... тази година се бях засилила за Хъщ Пъпис и съм повече от доволна, че не одобрих нищо

Преди 4 г попаднах на българската марка Balis и тази година успях да се обзаведа с 2 техни чифта (освен другите.. поолях се с ботушите, но не устоях на намаленията)
Сайта им е под всякаква критика, от 2005 г. не е пипан  newsm78 http://www.balis-shoes.com/index.php - направо е антиреклама
Виж целия пост
# 13
Geox се оказаха най-добри за мен. Естествени материали, удобни, не пропускат.

И аз се спрях последните години на Геокс.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
Все едно аз съм я писала тази тема - вече почти 10 години имам твоя проблем. Мъжът ми вдигна ръце от мен и вече не ми брои ботушите, които съм сменила.

И моят мъж така, каза че не може да ми се угоди и че все нещо не ми е наред. Пръстите ми са ледени висулки.
Какви са тези магазини ЕССО? Не съм ги забелязала, ама и аз от вкъши на работа и обратно, много-много не се заглеждам. Обаче сега ще се поогледам, а ако има и намаления, ще е супер, защото повече от 100 -120 лева не мога да си позволя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия