ХИП БИО преходно мляко за кърмачета "Лека нощ"

  • 2 759
  • 4
Привет на всички мами на будещи се бебчета,

Някой от вас давал ли е това мляко.Води се "Лека нощ" и е самастоятелна млечно-зърнена храна.Съдържа оризово и овесено брашно.Препоръчват да се дава при нащното хранене, но кога точно не разбрах-дали около 20 ч., или при последното мляко /при нас около 23-23.30 ч./!? Моля, ако някой е ползвал продукта да сподели впечатления.Благодаря
Виж целия пост
# 1
Ние го пиехме за кратко,но Алекс бързо се отказа от него.А и не видях голяма разлика от това да дам това мляко или мляко+някаква каша-Лека нощ,примерно.Кашата е малко безвксна и ,ако не сте от най-ящните,по-добре не рискувай........но винаги можеш до пробваш Peace може на вас да хареса......само имай впредвид,че в кутията са два пакета.......ценатабеше към 22лв. Успех  chef
Виж целия пост
# 2
Боби го пие вече цял месец много го харесва, давам го към 21 часа и си спи цяла нощ.Опитай аз съм много доволна
Виж целия пост
# 3
Аз също се чудех, но нещо се отказах после. Същото е като АМ с бисквити или каша. Но нищо не пречи да пробваш Peace
Виж целия пост
# 4
имам една кутия,но видях че има глутен в това мляко а още не сам захранила  с него ,така че ще почакам преди да пробвам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия