За соковете Сонда

  • 2 878
  • 16
Мили момичета,
Днес закупих от кварталното магазинчче едно шише 320 мл. сок Sonda Аксамит(моркови и банани). Продавачката ми каза,че ставали за кърмачета. На шишето нищо не пише, но тя твърдеше, че на кашона или някъде другаде пишело, че еди кой си вид бил за след 6-та седмица, друг за след 9-та седмица. Нещо обаче и нямам вяра, та реших да питам вас, дали сте по-запознати?
Междудругото Митко изпи като по чудо 90 мл., надявам се нищо да му няма, но искам да знам дали мога да му давам в бъдеще?
Виж целия пост
# 1
И на мен ми препоръчаха тези сокове като най-подходящи за бебета(освен бебешките), защото нямали консерванти. Започнах да давам от тях към 8-я месец и вече е пробвал всички комбинации на морков+нещо, много ги харесва, проблеми не е имало. Аз купувам бутилките от 1л. и стига за 3 дни.  Така че, продължавай Grinning
Виж целия пост
# 2
бре тези пъ сокове СОНДА не съм ги чувала , а какви пари са като на ХИП ли са !
Ако са по поносими да взема да ги пробвам на мойта беба , ,че тя нищо неше ни вода ни сок !ю
А тези на ХИП ми то май само аз ги пия пък близо 2 лв за 200 гр. ми то като вискито бе хора ! Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ау, не знаеш как ме зарадва AniCat , ако го изпие този, мама ще му купува за в бъдеще.  Hug Много вкусно сокче, брей, и на мен ми хареса!!!!
Petranka, сокчето открих на цена 1.00 лв. за 330 мл., тази опаковка за която говори AniCat още не съм я виждала. Соковете са полски, вносителят е фирма Авенди.
Виж целия пост
# 4
бре тези пъ сокове СОНДА не съм ги чувала , а какви пари са като на ХИП ли са !
Ако са по поносими да взема да ги пробвам на мойта беба , ,че тя нищо неше ни вода ни сок !ю
А тези на ХИП ми то май само аз ги пия пък близо 2 лв за 200 гр. ми то като вискито бе хора ! Mr. Green
Че сокчетата на Ганчев не пие ли, много са евтини моя много ги харесва. Струват 0,50лв. за 200мл.
Или на ТЕДИ - 1лв. за 330мл. Има варианти пробвай всичко.
Виж целия пост
# 5
Радвам се, че бях полезна Grinning За да стана още по-полезна, ще ви кажа, че 1л. бутилка ги купувам от Метро за около 2лв, никак не помня точно. Страшно приличат по бутилка, цвят и етикет на сокчетата ТЕДИ(които също ги пием безотказно Grinning), а и на рафта са едни до други.
Виж целия пост
# 6
Ей, AniCat , да знаеш мед ми капе на сърцето след всяко твое изкаване.
Пък ние на Ганчев и на Хип соковете не долюбваме, ха дано тез ги пропие.
Мерси много!
Виж целия пост
# 7
Радвам се, че бях полезна Grinning За да стана още по-полезна, ще ви кажа, че 1л. бутилка ги купувам от Метро за около 2лв, никак не помня точно. Страшно приличат по бутилка, цвят и етикет на сокчетата ТЕДИ(които също ги пием безотказно Grinning), а и на рафта са едни до други.
AniCat, мерси за информацията, като ходим до Метро ще се заредя, щом са толкова евтини. Ние всичко пием или поне до сега каквото съм му дала, ще го пробвам и с тези и ще купя. Мерси!
Виж целия пост
# 8
Няма защо Grinning
Само да добавя, че аз лично сокче Хип не съм купувала, ей така като протест срещу цената. Каква е тая обработка, какво е това чудо, че 1кг. сливи да струват 50ст. на едро, а 300мл сок 2лв!??? Айде моля без нас, има и други добри сокове, както се убедихме Grinning
Виж целия пост
# 9
Тези сокове не са за бебета въобще. Съдържат какво ли не. Аз съм купувала стекчето с чашата подарък.
И аз точно това погледнах, защото ми заприличаха на бебешки, но прочетох съдържанието.  Naughty не стават
Виж целия пост
# 10
Какво очаквате да им стане на децата? Нищо няма да им стане, разбира се, но зависи какви са ви изискванията към бебешките храни.
Предполагма за деца над 1 годинка, по-стават
Виж целия пост
# 11
е аз тъкмо се зарадвах . то сега не ставали за бебета !


абе аз ще взема да ги пробвам пък ако и хареса добре дошло ! Ако пък не мама ще пие ми то 2 лв за 1 л е като натуралния сок !
Тази цена по я разбирам. дали ги продават на БИЛА в стъклени бутилки ли са или в картонени опаковки като на Ганчев !
Виж целия пост
# 12
дистрибуторите ги дават за деца над 6=тия месец . просто сьдьржанието на моркова е много силно и ако се дават продьлжително време бебето може да пожьлтее от каротина.аз сега започнах да давам и от тях , но ги разреждам 1:1 с вода.
Виж целия пост
# 13
дистрибуторите ги дават за деца над 6=тия месец . просто сьдьржанието на моркова е много силно и ако се дават продьлжително време бебето може да пожьлтее от каротина.аз сега започнах да давам и от тях , но ги разреждам 1:1 с вода.
newsm53 Е това беше идея. Ами, че аз му правя сок от моркови, изцеждам му 2 моркова, ама още не е станал оранжев  Grinning Е вярно, че го давам рядко. Но то и с тези сокове е така, аз ги давам по между другото като сме на разходка, че могат да престояват, а в къщи му цедя хем по полезно хем по евтино.  Peace
Виж целия пост
# 14
Дистрибуторите сигурно ги дават за деца над 6 месеца, но не и производителите!!!  Grinning

Доколкото си спомням, /но вие може да погледнете по-добре/, съдържат захар, консерванти и какво ли не.

Иначе и аз ги харесвам много. Ако е за цената - купете обикновен натурален сок - ще излезе най-евтино.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия