И нашето време ...

  • 583
  • 8
Здравейте момичета,

Мина повече от година и половина от 06.08.2007г. Времето, в което аз и Ицко се кърмихме. ( нах-хубавото време  ) Толкова ми е мъчно ....толкова беше хубаво това ..... безвремие.
Изчетох цялата библиотека. Много неща научих от БУ, Хедра, Шаманката и Янаст, четейки техните постове . Научих се не само как да кърмя. С тяхна помощ избрах най-доброто за мен захранване ( педагогическо ) и най-хубавият начин да отглеждаш детето си - привързано. Живот и здраве да имам още ПОНЕ едно детенце , ще избера и ЕБХ.



Благодаря за помоща !


Виж целия пост
# 1
Честито! Добре дошла в групата на екскърмачките.  Hug
Май не е лошо да се сформира една отчетна тематичка по този въпрос...

Желая ти да имаш още ПОНЕ едно дете и да се кърмите още по-дълго!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 2
Анета Hug
Чудесни година и половина сте имали, описваш го с много хубави чувства.
Виж целия пост
# 3
Анета Hug
Чудесни година и половина сте имали, описваш го с много хубави чувства.


Така е. Най-хубавото време в моя живот. Най-прекрасното " задължение" което съм имала. Когато малкото човече се напапка, а после  се отпуска и заспива щастливо. Най-вълшебният миг.  Hug


Бръмбазела - време е за такава тема. Благодаря за пожеланията Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Анета, чудни сте  Hug Как те целуваше Ицко когато се видяхме лятото - оценява човечето, всичко което правиш за него.

Хайде поне още ДВЕ дечица ти желая, че с такъв любвеобвилен батко ще са щастливци.
Виж целия пост
# 5
Анета, и от мен пожелания за още едно кърмене!
Виж целия пост
# 6
И на мен много ми липсва кърменето и съм решила скоро да моля мъжо за второ попълнение... Crazy
Виж целия пост
# 7
Анета, много се радвам за вас, много мило звучиш и двамата сте прекрасни. Пожелавам ти скоро да има още поне едно (две, три) нови попълнения. Целувки на голямото момче  Hug
Виж целия пост
# 8
Много ме разчувства поста ти, кърменето и за мен е нещо вълшебно...
Пожелавам ти от сърце да имаш поне още едно детенце и да се кърмите още по-дълго Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия