идеи за отмирисване на чанта от изкуствена кожа

  • 8 100
  • 9
здравейте,момичета,
скоро си купих чанта от изкуствена кожа,която е много качествена,но мирише много лошо,предполагам от боята на кожата.Държах я навън,пръсках я с какво ли не и нищо,положението е същото.Моля ви,някакви идеи да оправя нещата?Чантата е страхотна и искам да си я нося.Предварително ви благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Така е, като не си купуваш 'Фурла'.  Wink
Виж целия пост
# 2
Мъжът ми си купи чанта за лаптопа-изкуствена.Идеше ми да я изхвърля.Миризма ужасна.Държах я дни на терасата и в края на краищата се измириса.
Виж целия пост
# 3
Сложи и някакъв ароматизатор вътре да стои, а иначе ако ти мирише външната част спасение няма, ако я изпереш не знам дали няма да се прецака самата кожа...
Виж целия пост
# 4
fiorela, защо не пробваш да я забършеш с оцет? Моята чанта пък я бах забравила в кухнята и се беше вмирисала на манджа Mr. Green Минах я с кърпа, напоена с оцет и после я пръснах с парфюмче - сега мирише добре, но за по-сигурно мисля да повторя процедурата  Peace
Виж целия пост
# 5
няма спасение за миризмата от изкуствена кожа.преди години имах едни обувки от изкуствена кожа,какво ли не правих-стояха постоянно отвън,прах ги,пръсках ги с различни спрейове и накрая ги изхвърлих.
Виж целия пост
# 6
fiorela, защо не пробваш да я забършеш с оцет? Моята чанта пък я бах забравила в кухнята и се беше вмирисала на манджа Mr. Green Минах я с кърпа, напоена с оцет и после я пръснах с парфюмче - сега мирише добре, но за по-сигурно мисля да повторя процедурата  Peace
А този оцет измирисва ли се после бързо  Thinking
Виж целия пост
# 7
А този оцет измирисва ли се после бързо  Thinking
Ами да, може би за половин - един час вече не се усещаше
Виж целия пост
# 8
Не се усещаше предполагам искаше да кажеш  Peace
Виж целия пост
# 9
О да - това с обувките е мноого гадно. И аз направих тази грешка! Ако някой знае някаква тайна да помага  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия