Вземате ли форума насериозно?

  • 4 839
  • 100
Много ми е любопитно.  Знаем, че себе си обикновено взимаме насериозно, някои се взимат повече от  приемливото  Mr. Green.
Но вземате ли форума като цяло насериозно?  Важно ли е за вас какво впечатление създавате и оставяте у съфорумките?
За себе си ще кажа по-късно, макар и да мисля, че много ми личи как е.
Виж целия пост
# 1
Форума е по скоро забавна част от живота ми , макар, че в много теми съм изказала сериозното си мнение по доста въпроси.
Общото впечатление не ме интересува до толкова, че да напиша нещо само за да се харесам. Но ми е приятно, ако усетя, че потребители, които ме кефят харесват и мен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз като pasinet...
Иначе - по сериозни теми - сериозно, по такива, от които ме напушва на смях или по петъчните, примерно - как дойде Mr. Green.
Виж целия пост
# 3
Oтскоро съм във Форума, преди всичко го приемам като забавление и източник на информация (в повечето случаи - достоверна). НЕ смятам, че е място, в което някой трябва да се доказва, да създава имидж или да се взима прекалено насериозно. Форумите са хубаво нещо само тогава, когато не се превръщат в някакъв втори виртуален живот и заместител на социални контакти.
Струват ми се излишни всички заяждания и отчаяни опити за доказване на теза. Спорът не е излишен, но само с добре подготвени аргументи и интелигентно провеждане! Не одобрявам злобни нападки, напъни за изпъкване и безпредметни мърморения!  Mr. Green
Допадат ми потребителите с добър правопис, собствено мнение, чувство за хумор, конструктивни предложения и креативни заложби, такива, от които има какво да научиш! Peace
Виж целия пост
# 4
ВзимаХ го насериозно 2004-2005. После ми мина.
Насериозно взимам благотворителните акции и подобни.
Виж целия пост
# 5
50:50!
Виж целия пост
# 6
Oтскоро съм във Форума, ...

Ха така, кажи им го за правописа.  Laughing

На мен пък цялото това мнение ми се стори, че описва едно много сериозно място, нещо като у-ще.  Thinking

Никак не е задължително да има какво да науча от някого или да е конструктивен и креативен. Важното е да е интересен , различен , да го усетя готин дори и само виртуално. И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
За мен е важна информацията, която мога да споделя и получа, обмяната на мнения, конструктивните дискусии... Важно ми е да усетя светогледа на пишещите и да го съизмеря със собствениете си виждания. Следя с нескрит интерес някои теми ( макар и да е пиша често напоследък), както и публикациите на определени потребители, които са ме впечатлили или респектирали с атрактивното си присъствие, адекватни отговори, точен изказ, информираност, ерудиция... Понякога влизам и просто за развлечение или за да разпусна малко.
Разбира се, иска ми се впечатлението, което оставям за себе си да е добро (не само във форума), но това не ми е самоцел.
Виж целия пост
# 8
Oтскоро съм във Форума, ...

Ха така, кажи им го за правописа.  Laughing
Всеки да си пише както може, просто ми правят лошо впечатление груби грешки. Но това е явно някаква деликатна тема тук, на която много хора се обиждат! По-добре да си трая  LaughingНа мен пък цялото това мнение ми се стори, че описва едно много сериозно място, нещо като у-ще.  Thinking
Все пак е просто мнение, не някакъв постулат! Wink
Никак не е задължително да има какво да науча от някого или да е конструктивен и креативен. Важното е да е интересен , различен , да го усетя готин дори и само виртуално. И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile
Аз предпочитам да комуникирам на живо с интересните и готини хора Simple Smile Иначе усещам много лесно кои хора са в моята "група" и кои не Simple Smile
Виж целия пост
# 9
По скоро  не . Влизам за да се разтоварвам и да получа информация.
Виж целия пост
# 10
Тук съм за да се забавлявам и да си уплътнявам раб.време .
Виж целия пост
# 11
Форумът ми харесва,но  не се обвързвам с лични отношения.
Не съм човек,който се сприятелява в нет пространството,за да го интересува какво впечатление остава в другите и да "сверява часовника  на мирогледа си" както е написала Ulia.
В този смисъл Forum BG-Mamma  приемам насериозно,но себе си вътре в него като потребител по-скоро не. Peace


Виж целия пост
# 12
                         Приемам форума много сериозно. Разбира се, някои подфоруми правят изключение  Whistling.
Виж целия пост
# 13
Форума за мен по скоро е форма на бягство от ежедневието и малко релакс.
Понякога чета заформил се спор без да взимам отношение,което уви в реалният живот не става.
 Забавлявам се съвсем чистосърдечно на някоя тема "камикадзе" с летален изход.
Обикновено като се прибирам от работа влизам и гледам дали има някоя нова и интересна тема(уви в последно време клюкарника стана много скучен).
И в отчетните не съм влизала от "сто години",ама там по други причини и така
Виж целия пост
# 14
Не приемам на сериозно отношението на участниците във форума към моя виртуален персонаж.
Като информационно средство за мен форумът е незаменим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия