Как и изобщо, представяте ли си вашето погребение....?

  • 9 029
  • 139
Доста народ ще намери ниша за подигравки в темата. Знаех го , преди да я пусна.

Така....

Извратена, но и истинска е мисля.

Всъщност, никак не е извратена......реална е, но ни се ще да не е така.

Дойде ми наум........" Всеки знае, че ще умре, но на никой не му се вярва"

И така. Подхождам към въпроса сериозно.

Как си представяте деня. Имате ли някакви изисквания, или , след като минете на " оня свят", нищо няма значение?

Извинявам се на хората, които ще прочетат заглавието и ще се сковат от мисълта , че не са вечни.

Говорете.
Виж целия пост
# 1
Искам да бъда кремирана и прахът ми да бъде рзпръснат на хубаво място.
Виж целия пост
# 2
Пепел ти на устата.
Хич и не искам да си го представям. Ще бъде скучно.
Виж целия пост
# 3
Да, мислила съм по въпроса.
Дори съм споделила с близки какво бих искала да направят. Да кажа ли, че ме гледаха като забегнала от заведение за принудително лечение?
1. Искам да дарят всичките ми здрави/годни органи.
2. Много държа да съм красив труп - с прическа и грим, хубава рокля.
3. Искам бели цветя с аромат.
4. Малко хора. Никакви речи, сълзи, попове.
5. Кратка епитафия /няма да я споделям - лично е baby_neutral/
6. Тааааайничко и подличко дълбоко в себе си искам да съм непрежалима за мъжа ми.
Виж целия пост
# 4
За себе си все още не бях помисляла....
Но все по-често се замислям как ще преживея,че един ден родителите ми няма да ги има. И как ще изживея денят на тяхната смърт....и се втрисам само при мисълта,затова бързо гледам да мина на друга тема... Cry
Виж целия пост
# 5
А, да, забравих да напиша, че си дарявам органите преди кремацията.
Виж целия пост
# 6
 Хм...сетих се за дядо-той все ми разправяше как точно искал да го погребем,кой от внуците му да носи кръста,аз да съм носела питата(или житото беше? newsm78)...Пък ние го поднасяхме-ти,дядо,умри, другото е наша грижа...
  Въобще ми е все тая какво ще се случи с тялото ми,щом предам Богу дух.Е...няма да ми е приятно,ако ме изоставят някъде, ама дали ще знам,че е така? newsm78
Виж целия пост
# 7
Иска ми се единствено да видя кои хора тъгуват, дали са тези, които си мисля, че ще са или пък не.
За останалото никак не ме интересува как ще мине, след като вече си замина.
Повече се плаша при мисъл за смърт на хора, които обичам, отколкото да се замислям за своята. След смъртта няма страшно, страшното е преди това.
Виж целия пост
# 8
Не, и не ми е важно, какво ще стане след мен с мен. По-важното е да си ида в мир със себе си и околните. За мене е това. Да оставя добри, мислещи, способни хора след себе си, във смисъла, който аз влагам в понятията.
Виж целия пост
# 9
аз искам само пра -пра- пра-внуците ми да присъстват -  Mr. Green - не съм от малцинствата Mr. Green
Виж целия пост
# 10
боже, що за тема #Crazy!? Не съм се замисляла за това. Майка ми като понечи да каже "..аз като умра искам... " и аз най- демонстративно излизам от стаята.  А какво остава за моята смърт. В интерес на истината не искам да умирам , защото не искам да страдат децата ми ( най-вече), не и докато не пораснат, да имат свои семейства, дом... А кой знае, може би и тогава няма да искам да умирам... newsm78, Grinning
Виж целия пост
# 11
Eeeх КАМ,само такава тема не бях виждала,само не ми казвай,че мислиш за самоубийство.
Ще си дам органите,искам да ме кремират и определено не смятам,че погребението ми ще е зрелищно само тва оставаше сеир да се гледа.
Виж целия пост
# 12
Искам да ме кремират.
Къде ще разпръснат праха ми... оставям да решат тези, за които това ще е важно Simple Smile.
Не ме е страх от смъртта, страха ми е да не свърша тази работа прекалено рано, докато детето ми има нужда от мен или прекалено късно - да се влача с години и да съм в тежест на хората около мен. Просто искам навременна, достойна смърт.
А самото погребение - само най-близки, без представители на църквата Simple Smile.
Бих искала да ме изпратят на Mahavishnu Orchestra/album Apocalypse/Hymn to Him
Виж целия пост
# 13
Не ме интересува Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Аз искам да се порадвам на деца и внуци,пък да мра после...погребението няма значение Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия