Далацин Т? Някой да го е ползвал?

  • 35 041
  • 14
Чух, че действа много добре при проблемна кожа. Общо взето дори не чух едно негативно мнение. А тази кожа ме мъчи вече дълги години, затова се колебая. Някой да го е ползвал? Ако има такива, нека да дадат информация. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Да ползвала съм го наистина е много добър.В моя случай обаче се касае за локални единични комедони,а не за проблемна кожа като цяло.Затова бих те посъветвала да го ползваш комбинирано с терапии за лице с почистващ характер.Моя приятелка си излекува акне-носено с години,много проблемно  терапии и Далацина.Успех
Виж целия пост
# 2
Това не е ли антибиотик?
Виж целия пост
# 3
Да ползвала съм го наистина е много добър.В моя случай обаче се касае за локални единични комедони,а не за проблемна кожа като цяло.Затова бих те посъветвала да го ползваш комбинирано с терапии за лице с почистващ характер.Моя приятелка си излекува акне-носено с години,много проблемно  терапии и Далацина.Успех
И при мен не е точно проблемна кожа. Ще го пробвам с почиствания! Благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Това не е ли антибиотик?

Да, антибиотик е - клиндамицин.
Разтворът е точно за лечение на акне и розацеа.

Аз съм го ползвала преди години, но наистина върху единични проблемни зони и за не дълъг период от време. Тогава ми помогна.

Преди да го започнеш, вниманетлно прочети листовката. Има доста случаи, в които не бива да се ползва, както и множество странични ефекти  Confused
Виж целия пост
# 5
Ами и аз съм го ползвала,обаче имаше ефект само докато го ползвах  Confused
Мойта кожа вече незнам какво трябва да и направя,явно нищо не действа  Crossing Arms ooooh!
Виж целия пост
# 6
ползвала съм го отдавна,имаше някакъв ефект,но при всяка кожа е различно-аз лично съм чувала и отрицателни и положителни мнения за него.
Виж целия пост
# 7
Използвала съм го за отделни пъпки. Много изсушава и бързо ги премахва. Но за продължителен ефект не гарантирам.
Виж целия пост
# 8
Синът ми го ползва, има ефект, но много му изсушава кожата.
Виж целия пост
# 9
Да!Аз позлзвам Далацин Т и съм много доволна!Съдържа антибиотик,което помага за исошаването на кожата...сега значително имам по-малкп пъпки  newsm10 newsm10 newsm10 thumbsup balloon yes yes yes newsm74 newsm74 newsm74

НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ПОМОГНАЛА!!!!! smile3503 smile3503 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10



_____________________________________________________________________________

ВСЕКИ ПАПА ГАЛИ,
СВОЙТЕ ПАПАГАЛИ!!!

едно от не6та на които расъждавахме в час по БЕЛ не е това ,което си мислите WinkWinkWink
Виж целия пост
# 10
a za mactub moga da ti preporycham na BILE kozmetikata.
na men mi pogna Wink



koiito ima nqkakvi vyprosi moje da me potyrsi na E-mail kriisinnka@abv.bg
Виж целия пост
# 11
На мен ми помогна много и ефектът му при мен е дълготраен.
Виж целия пост
# 12
Аз също съм го ползвала преди известно време и имаше ефект.
Виж целия пост
# 13
Здравейте, на мен ми го предписаха за акне (боря се с него от много време вече  #Crazy ) . Ползвам го в комбинация с Вибрамицин(това е антибиотик през устата). Дали от комбинацията или само от Далацина не знам, но има страхотен ефект. Ще разбера в последствие дали е и дълготраен!
Виж целия пост
# 14
Здравейте Simple SmileНа мен също ми предписаха Вибрамицин и Далацин Т за 3 месеца,вчера почнах и искрено се надявам този път да има ефект,защото много отдавна се боря с акнето,което главно ми излиза по целия гръб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия