Да искаш и да няма....

  • 1 424
  • 19
Накратко,искахме бебенце,направихме го.Всичко точно.И сега девойката ми иска аборт,без никаква причина да има и без никакво обяснение.А аз толкова много го искам...Съжалявам ,че ви занимавам,ама трябваше да си излея мъката някъде.Поздрави.
Виж целия пост
# 1
В колко форума още ще го напишеш?

И по темата - за да не иска има причина ...
Виж целия пост
# 2
Накратко,искахме бебенце,направихме го.Всичко точно.И сега девойката ми иска аборт,без никаква причина да има и без никакво обяснение.А аз толкова много го искам...Съжалявам ,че ви занимавам,ама трябваше да си излея мъката някъде.Поздрави.
Може да се страхува. Аз като разбрах първия път,че съм бременна щях да полудея от тревога и страх - исках аборт, но след седмица размисъл ми мина. Идете при познати, които имат бебе - като види бебето ще се разтопи...
Виж целия пост
# 3
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата
Виж целия пост
# 4
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
Виж целия пост
# 5
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
JoyТо момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас Joy
Виж целия пост
# 6
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
JoyТо момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас Joy

Повече мнения,аз едно нормално не получих с изключение на твоето ембрион.Малко съм разочарован.
Виж целия пост
# 7
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
JoyТо момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас Joy

Повече мнения,аз едно нормално не получих с изключение на твоето ембрион.Малко съм разочарован.
Еми ситуацията е класическа просто - ако приятелката ти е млада, първа бременност - нормално е да се страхува. Ако връзката ви е сериозна ще й мине.
Виж целия пост
# 8
И да отиде при девойката и да каже  "Процентното проучване на мнението във форумите по нашата дилема сочи, че ти трябва ...."  Joy
Виж целия пост
# 9
Някой да заключи темата.Благодаря.Лек ден Ви желая.
Виж целия пост
# 10
Вземи поговори сериозно с момичето .... форумите няма да ти помогнат да променят мнението и
Виж целия пост
# 11
othvurlen
Hug

пожелавам ти някой ден да гушнеш своята рожбичка   Grinning

Не бъди нетърпелив  Wink


Вземи поговори сериозно с момичето .... форумите няма да ти помогнат да променят мнението и
Peace


Виж целия пост
# 12
Ами ти баш в змиярника ли намери да си пуснеш темата.
Какво да те посъветвам.Нормално е всяка бъдеща майка да има съмнения дали ще се справи,дали ще имате финанси да го гледате нормално.Поговори с нея,помоли я да поизчака и да поразмисли.Много е вероятно като премине първоначалния шок,да пожелае детето.Въпроса е ти да си покрай нея и явно да демонстрираш решителността си.Успех и ще чакаме да се похвалиш с бебче  Hug
Виж целия пост
# 13
Да искаш аборт за желана и планувана бременност?!  Rolling Eyes Ако причината не е някаква сериозна здравословна, която жената не иска да ти сподели, не ти трябва такава вятърничава жена за майка на детето ти.
Разбирам да иска аборт, ако не се чувства готова и бременността е случайна и нежелана.
А пита ли я да не би да иска да се откаже и от теб, не само от бебето?  newsm78
Виж целия пост
# 14
 Popcorn
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия