Чочо Попйорданов в " Търси се" ... изглежда пийнал ?

  • 11 762
  • 68
  Гледам сега Чочо , много ми е симпатичен, но имам чуството че е пиян.   Гледахте ли го ? как ви се струва? Този човек беше толкова свеж преди......
Виж целия пост
# 1
За мен си е чисто пиян. Фъфли и обяснява, че не пие спиртни напитки от една година. Shocked Напълнял ужасно много, с боядисана коса..... абе направо ми стана жал. Confused
Виж целия пост
# 2
И аз мисля,че беше пиян-как заваляше говора ooooh!.Борил се е с алкохолизмът,но май не е успял да се пребори.
Виж целия пост
# 3
И според мен беше пиян.Стана ми  жал за него голямо падение,а какво симпатично момче беше Thinking
Виж целия пост
# 4
Това си помислих и аз като го гледах.
Виж целия пост
# 5
И аз се присъединявам към вашето мнение,че изглеждаше и се държеше като доста пийнал.Или близките му са слепи или им е писнало да се борят с неговият проблем и се самоуспокояват,че се е преборил.
Виж целия пост
# 6
За мене си беше пиян.Преди време го гледах при Патрашкова,беше в същото състояние.
Виж целия пост
# 7
И според мен си беше пиян. А и имаше още една чаша пред него /освен тази с вино/, която сякаш имаше водка, защото беше прозрачна течност. Вода едва ли е било, защото чашата не беше подходяща.
А уж се бил спасил от зависимостта, по-точно не употребявал твърд алкохол. Като цяло поведението му беше меко казано неадекватно  на моменти.
Иначе за мен той е един емблематичен  за българското кино актьор. Блестящ талант.
Виж целия пост
# 8
Алкохолизмът е много страшна и тежка болест и не е никак лесно да се излекуваш. Задължително е нужна професионална помощ.
Знам го, защото имам много добър приятел алкохолик. Той не пие за кеф, а за де се чувства нормално, за да не трепери и да не се разболее Confused. Цигарите отказа преди една година без проблем, но колкото пъти се опитва да откаже алкохола, се оказва болен на легло. Много готин човек!

Чочо много се е съсипал, помня го в славните му години, голям симпатяга беше.
 Дано да се оправи, защото е голям талант и е много чаровен!
Виж целия пост
# 9
e сефте  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Стига де, бъдете снизходителни. След като бухалът Йоана Буковска, както я нарече Иван Ласкин, му разката фамилията,  Чочо прави всичко възможно.
Виж целия пост
# 11
Стига де, бъдете снизходителни. След като бухалът Йоана Буковска, както я нарече Иван Ласкин, му разката фамилията,  Чочо прави всичко възможно.
ма той май верно след това взе да се излага така,ей какво ли не правят някои жени с мъжете  #Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не верно, ами 100 процента е заради Йоана, но няма да изпадам в подробности. Всички по-близки приятели на Чочо знаят, че тя е причината за неговата зависимост. Това женище с ангелско лице и сатанински характер просто му...майката.
Виж целия пост
# 13
Не съм гледала предаването, но безкрайно симпатизирам на Чочо! Страхотен талант е и страшен чаровник.  Grinning
"Алкохолът не прощава на никого.", както казват старите хора. Стискам му палци да съумее да се избави от това състояние и да има много верни приятели до себе си!
Шушон, какво стана с Йоана? Нищо не срещам из медиите напоследък за нея.  newsm78
Четох един материал на Патрашкова за Чочо преди не много време. Страшно сантиментално беше описала една случка с него.
Виж целия пост
# 14
Дори не можах да позная, че е той... много променен ми се стори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия