Съвети как да бъдем красиви булки?

  • 10 390
  • 86
Незнам дали има такава тема,но поне не намерих...
Пускам я тук в Красива Мама,понеже се отнася за външния вид и как на Сватбеният ни ден да бъдем неотразими и красиви...
Така сега по-същество,аз лятото ще бъда булка живот и здраве,но да Ви кажа честно хич не ме бива точно в тази област с булченската визия и тоалети...Виж с другите стилове съм много  в час Mr. Green,и бих искала да споделяме тук идеи за рокли,прически и грим в този ден.Както и бих приела всякакви съвети каква рокля би ми отивала  на мен и какъв грим и изобщо цялостна визия в този хубав ден,абе с  една дума моделирайте ме с идеи...Мисля,че и други бъдещи невести ще им е интересно да обсъждаме всичко актуално красиво свързано със Сватбата Wink.

Ако някой МОД сметне,че темата не е за тук да я премести на подходящото място... Peace
Виж целия пост
# 1
Анаморф, първо честито за събитието. Аз също ще се женя живот и здраве тази година, септември месец.
Не мога обаче да разбера защо пускаш свои снимки, идеята ти е да те напътстваме какво ще ти отива, ок ей, но докато не облечеш даден модел рокля колкото и да ти показваме красоти, полза никаква.
Що се отнася до грима виждам, че можеш да се гримираш, и да работиш с програми, така че и там мисля ще се справиш повече от добре, пък и всяка булка си е красива за себе си. Аз лично харесвам семпъл и изчистен стил на гримиране.
Надявам се не съм те обидила с нещо, аз също чакам моят ден с нетърпение, може би единствено за прическата ще се доверя на някой. Роклята ще ми я шият, а грима ще си го направя аз.
Но ще следя как ще се развие тази тема. Peace
Виж целия пост
# 2
О не няма за какво да се сърдя,ама тцц с  програми наистина не мога да работя,ако имаш предвид за фотошоп,снимките ми не са оправяни..Та пуснах ги да за да чуя мнения какъв грим би ми отивал на мен като визия,този на снимката си е спирала и гланц и руж.Искам по-силен грим,но нямам представа какъв,никога не съм ходила на гримьор,но мисля да се доверя на такъв за сватбеният ми ден.Истината е,че сама не умея да го правя добре...
Другото,което забравих да споделя,че аз рокля не искам да купувам,искам под наем да взема,и ми е интересно какво модели ще бъдат модерни  това лято newsm78 Rolling Eyes
Всъшност може и да ги махна снимките ако пречат темата да се развива,но мислих,че така по-правилни съвети бих получила... Confused
Виж целия пост
# 3
Един съвет от мен : Не прекалявайте с ФДТ Peace Мен ме бяха намазали яко с коректор, фдт, пудра и ефекта беше лице тип маска на снимките. Така че по- внимателно с него Mr. Green Също за рокля бих ви посъветвала да е с доста здрав обръч, ако изобщо има обръч, защото моят се счупи на път към гражданското и по време на събитието ми висеше и всички го настъпваха, включае и съпруга по време на танци. Пълен кошмар Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Mда права си,определено ще кажа на гримьора,който ме гримира да е съвсем лек филма на лицето ми,а и все пак ще е жега август,представям си ако ме напудрят здраво на какво ще заприличам,а и сватбата  ми се очертава да е в градина навън...
Да попитам гримьора ли си носи гримовете или аз си купувам такива каквито аз искам да ми сложат на лицето,замислих се върху това,които има опит да казва... Wink
За обръч няма да имам на роклята,поне това е сигурно  Peace
За съжаление нямам никакви идеи за последната а и гледам темата не буди интерес за съжаление..
Май само затворен кръг потребители си контактуват в този подфорум,хмм жалко... Tired
Виж целия пост
# 5
Здравей от мен. ))))

Аз снимки не видях, вероятно си ги махнала, но нищо....иначе щях да добия малко повече представа за теб. )))

Моята сватба беше преди почти 2г, имах по-различно виждане за нещата, но така се получи. )) Бях бременна в 4ти месец, малко "понаедряла" и трябваше да съобразя модела на роклята с това. ))))
Първоначално можеш да разгледаш модели на рокли в Нета и да прецениш какво ти харесва. Има страшно много сайтове, аз ще ти дам един от любимите ми,
http://www.pronovias.com/index_entrada.asp?idioma=us и ето този
http://www.demetriosbride.com/

после можеш да обиколиш магазините и да премериш различни модели и типове рокли, за да прецениш и кое ти стои добре. ))

Ако роклята е изчистена можеш да си позволиш по-големи и нетрадиционни бижута - обици, гривна, колие.
Ако е обратното, съответно бижутата е добре да бъдат изчистени. )

Прическата се съобразява с роклята и дали ще има воал, или не. ))

Грима, можеш да заложиш и на професионален гримьор, но задължително направи една проба преди официалното събитие. Ако прецениш, че можеш сама да се гримираш (не че има нещо сложно) и по принцип го правиш няма нужда от гримьор. ))

А ето и една съвсем прясна статия за пролетните булки. )))
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1277742
Виж целия пост
# 6
Мирама мерси супер си.... Peace  bouquet
Виж целия пост
# 7
Мирама мерси супер си.... Peace  bouquet

Няма защо, ако и ти имаш някакви идеи може да ги обсъждаме. )))))
Аз много обичам да си говоря за сватби, това ми беше мечтата.....а както казах малко друго се получи. ))
Но пък не сме правили църковна сватба и това лято обмислям нещо такова. )))))
Виж целия пост
# 8
Привет, анаморф, ЧЕСТИТО!   bouquet

Според мен темата има потенциал да стане много интересна - вече омъжените дами могат да помогнат с много ценни и полезни съвети, а тези, на които това щастливо събитие им предстои, ще развихрят фантазията си и ще дават идеи  Peace Някъде, нещо, по някакъв начин може да бъде приложено и в друга сфера, така че не мисля, че темата е само за ограничен кръг потребители.

Аз лично нямам скорошни планове да се женя (въпреки че то не се знае Някой Там Горе какви планове има за мен  Blush ), но ще следя развитието по темата  Peace Освен това винаги ми е допадал класическият  изчистен "булчински вид" в грима и за мен той е приложим и по други поводи  Flutter

П.С. Мисля, че снимките много ще улеснят всички да ти дадат идеи за прическа и грим  Peace





Виж целия пост
# 9
страхотна идея  Peace надявам се да се развие  Hug
Виж целия пост
# 10
И на мен ми харесва темата,ще я следя,скоро ще дам идеи и аз ако мога,жалко,че си махнала снимките,щеше да е по-лесно да си кажа моето мнение за прически и грим според това с каква кожа си и и коса,или поне моето виждане.
И честито и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 11
Пролетните булки.
Виж целия пост
# 12
Да си кажа и аз скромното мнение: аз лично ще търся добър гримьор (имам вече фризьор), и преди сватбата ще направя проба с ТРИТЕ НЕЩА НАВЕДНЪЖ - грим, прическа, и рокля. Ще им покажа роклята, за да съобразят грима и прическата с нея. Ако не стане, фризираме и гримираме докато стане! Без компромиси - трябва МНООООГО да се харесам!

За роклята:  не се реших да шия по снимка, а пробвах, пробвах докато една рокля не ми пасна почти идеално, влюбих се, и си поръчвам същата с един размер по-малка. Като шиеш, накрая няма сигурност какво ще стане и дали ще ти отива, а вече си платил и изгубил време... Роклята е без презрамки, екрю+слонова кост, тайорен модел от една част (такъв си бях намислила, много е елегантно, и стилно), не е прекалено разкроена, но има един обръч, което я прави доста удобна. Понеже сватбата ще е лятото, а роклята все пак е официална, тежка, съм си купила една втора, мнооого ефирна, лека, семпла, до коленете, в мнооого бледо прасковено - за евентуална смяна в средата на партито, преди голямото танцово развихряне! В Гърция масово така правели, та и аз... Тя пак си е сватбена, но исках за официалната част нещо по-така  Mr. Green Ти май искаш нещо по-прибрано и леко, така че две рокли няма да ти се наложат.
За роклите под наем: и аз мислех, обаче: според източните учения в предметите се акумулира невидима енергия - от миналото им. Не можеш да знаеш кой и с какви мисли и чувства е носил роклята ти, и как това може да ти повлияе... Аз лично вярвам в тези теории, и затова исках рокля с гарантирано "чисто досие"... И двете ми рокли не излязоха скъпи, а са прекрасни, и малката ще я нося и след това. За информация, гледах и Проновиас, и на известни моделиери, с решението да купувам, ако харесам, но се спрях накрая на рокля от уж по-обикновено ателие, която изпълни всичките ми неосъзнати желания Simple Smile Минутка за реклама: модна къща Лита, на Мадрид, но понеже още даже не съм поръчала, рекламирам засега само много хубави, разнообразни модели, а не цялата им услуга.
След сватбата може човек да подари роклята си на млада булка в затруднено положение (без родители, излизаща от дом за деца, или нещо такова), ако намери жена с подобни размери - това ми се струва най-доброто, което може да се направи с роклята. Иначе, аз не съм по пазенето на спомени, и такова обемно ненужно сантиментално нещо у дома ще ме побърка. Даже снимки не обичам ич!
А дано не съм досадила много!  На печелившите - честито Wink Hug

Оо, последен съвет: смело разпредели задачи по роднини и приятелки! Да не се превърнеш в надзирател на празника на сватбения си ден. На сватбата аз смятам да не се грижа за нищо - каквото съм организирала преди това - това. Ще съм почетният гост  Laughing
Виж целия пост
# 13
Единственото, което мога да ти дам като съвет е да запазиш позитивната си нагласа за деня - била съм свидетел на сватби  на много красиви момичета с хубави рокли, които през цялото време излъчваха негативизъм> все нещо не им беше наред, все нещо не им харесва, на една уж любимата рокля стана нелюбима, на другата грима не и харесал, на третата кумата и беше крива и...ами определено на снимките са като киселици, да не говорим, че си скапаха напълно деня.

Рокля се намира с пробване. Хубаво е да имаш идея какво търсиш, но аз както бях тръгнала за едно така си излязох от магазина с нещо съвсем различно. Но не съжалявам - чувствах се най-прекрасната булка на този ден Wink.
Понеже имах две сватби косата на първата ми я направиха с пробна прическа и съответно фризурата за сватбата нямаше нищо общо с пробата. Втория път пропуснах пробата Laughing. Все пак те съвсетвам да направиш проба, най-малкото за да видиш как ще изглеждаш поне в общи линии. Реално погледнато е много трудно два пъти да се направи една и съща прическа по един и същи начин, особено ако е по-сложна, но общо взето повечето фризьори успяват да запазят линия близка до тази на пробата.

Грим - аз се гримирах сама, но това е нещо, което правя от години и за това си имах доверие. При всички положения консултация със професионалист или директно избор за такъв повод е оптималното решение според мен. Няма да казвам силен, или дискретен, или по-свеж грим, защото всяко лице, всеки човек е различен и е добре да избереш варианта, който допада на темперамента ти, тоалета и идеята на сватбата. Като цяло пастелните и сладоледените тонове са винаги за предпочитане, но предвид това че подчертаните ярки устни са хит в момента, защо пък да не си позволиш едни устни като на дива от 40 те?! Wink

Весел празник.

п.п. ето един любим сайт и от мен - http://www.lilly.de/Default.aspx?ID=524
Виж целия пост
# 14
Здравейте Simple Smile, това пък е моята любима марка булчински рокли  - http://www.demetriosbride.com/
Имат убийствени колекции Peace 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия