за фенове: Depeche Mode с ново видео - какво мислите?

  • 1 380
  • 29
Знам, че тука има и други изкуфели глави като мен - фенове до гроб, та да попитам - какво мислите за клипа? Мен лично ми идва маалко вповечко този път. Антони Корбин да дойде...  Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=5bsXOcK9_Cw

p.s.  сутринта видоето беше гледано само 11 хиляди пъти  Shocked
туй интернета голяма работа ..
Виж целия пост
# 1
Много дарк. Страхотно!
Виж целия пост
# 2
Изобщо не ми е в повечко на мен.. Винаги са ми харесвали историите в клиповете им, така е и този път. Обичам, когато нещата излизат от стандартното.
Виж целия пост
# 3
Видеото не ме грабва на първо гледане, но това http://www.youtube.com/watch?v=GUE3do4RlH8&NR=1 определено оценявам високо  Peace.
Виж целия пост
# 4
И мен видеото не ме грабна, самото изпълнение - музика и текст са ми перфектни и ме спечелиха от първо чуване, но видеото ... а може и да не го разбирам, знам ли  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Много е добро и видеото и песента. Очаквам с нетърпение 18 Май  newsm44
Виж целия пост
# 6
аз също съм харесвала историите в клиповете им, но ми лисва иронията, ексцентризма и подтекста - гледали сте No Good и т.н... тва ми е някаква бруталия и ми напомня съмнително много за Рейдиохед.

за песента не говоря, Гор си знае работата  Simple Smile
и аз чакам 18-ти, живот и здраве...

чакам Пъзел да се изкаже. Crossing Arms
Виж целия пост
# 7

чакам Пъзел да се изкаже. Crossing Arms
Отговорът е в подписа ми. Клипът е силничък, да, но, всъщност, той се явява "еманация на авторовото внушение". Mr. Green Обичам демоничното, което излъчват песните им, но това е едно такова, скрито демонично, което ти бърква в душицата.
Между другото, имам проблем някакъв да си сложа видеото в Скайпа,какво ли не пробвах вчера, знам отде се променя, ама.....без резултат.
Виж целия пост
# 8
Всъщност, "бруталията" иде оттам, че....това е , меко казано, метафората на един сбъркан житейски път. Всичко е сбъркано. ТИ си мислиш, че това е някакъв сън и се наблюдаваш отстрани (като в "Сафър уел"). Изходите са два-или някой да спре повредилата се машина, или.....всичко да спре. Невинаги в живота се случва първият изход.

Брях, на есе го докарах. Ама то е щото от няколко месеца слушам упорито соловите албуми на Дейв, "Hourglass" и "Paper Monsters". И мисля, че вече мога добре да се ориентирам кога в дадено парче на Депеш преобладава влияние на Дейв и кога-на Мартин. Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
ох, не мога да слушам Дейв, не знам защо...
много ми идват блусарски  Rolling Eyes

блъска ми на Karma police на Рейдохед този Wrong  и това си е  Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
ох, не мога да слушам Дейв, не знам защо...
много ми идват блусарски  Rolling Eyes


Deeper and Deeper-Live

Toва е моят отговор за "блусарското". Хмммм, има някаква замисленост в повечето парчета, да.
Виж целия пост
# 11
Изслушах я тази "Карма Полис", доста по -наркотична ми е, пичът е изшмъркал в магистралки и тогава е седнал с китарата в средата на дивана. Странно, мене ми напомни на нещо мнооого старо.
Клипът, обаче, и внушението са обратни. За мене лично поне.
Виж целия пост
# 12
Песента е много добра!  Очевидно новият албум ще е по-добър от последният. С още по-голямо нетърпение броим дните до 18. Май.
Виж целия пост
# 13
Песента е много добра!  Очевидно новият албум ще е по-добър от последният. С още по-голямо нетърпение броим дните до 18. Май.
Heart Eyes Heart Eyes
Вече си мисля, че онова пътуване до Германия....не го искам, ако съвпадне с 18-ти май.
Щотооо....до Германия мога да отида и след месец. Ама Дейв!!!! Да го изпусна!!! Naughty Naughty
Виж целия пост
# 14
С още по-голямо нетърпение броим дните до 18. Май.

И аз  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия