Спешно търся добър хомеопат в София

  • 995
  • 3
Здравейте мамчета!
Помагайте! Болна съм вече 3 ден, много ме боли гърло, жилите на врата, а имам и подути лимфни възли. Според личната лекарка трябва да пия антибиотик, за да не ми нагноят лимфните възли и да не се наложи да ми ги цепят. Засега единствено ме крепи това, че нямам температура. Не искам да пия антибиотика, защото кърмя. Искам да пробвам и с хомеопатия. Поне да ми е чиста съвестта, че съм пробвала всичко възможно.
Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват, защото наистина имам спешна нужда от помощ!
Виж целия пост
# 1
Bambi766 сега по празниците едва ли някой хомеопат работи, а и щом вече 3-ти ден си в това състояние според мен е най-добре да пиеш АБ.
Какво, като кърмиш!!!
Ще пиеш АБ и ще изцеждаш...а някой АБ са  съвместими с кърменето....
Не рискувай!!!Щом личната е казала, че могат да ти цепят лимфните възли......звучи ужасно и може би се налага хоспитализация.....знам ли???
Ще ти дам телефона на моята хомеоптака, но за първичен преглед се чака...
02-971-98-44 д-р Рогелова
След като се излекуваш отиди при хомеопат да ти направи профил и следващите пъти да не ти е така напечено.
Успех.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Bambi766, раздвижи лимфата, като накараш съпруга ти да ти масажира от двата края на гръбначния стълб (без да натиска гръбначния стълб, а отстрани на него) - от врата до опашката. Ще видиш разликата.
Виж целия пост
# 3
здравей бамби
надявам се вече да си здрава и даже да споделиш как си се излекувала,защото аз от години имам проблеми с гърлото,даже и сега ме боли...лекувам се с хомеопатия от 1 година почти и нищо-преди ме боляха лигавиците,сега имам чувството че имам мускулна треска на езика,жилите на врата,изобщо ми е кофти.Дано не те отчая нещо-моя проблем е години -може би ще са нужни години и да го излекувам...Така че ако имаш добър опит,моля сподели
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия