Колко струва една сватба?

  • 197 492
  • 874
Интересува ме колко струва една сватба.
Знам,че ще кажете,че зависи от сватбата  Peace Но кажете за вашата - колко човека, какво си позволихте,за кое колко пари дадохте, ако сте ползвали сватбен агент и за него, от кой град сте. Лично мен ме интересува за Варна но ще се радвам всички да кажете.
Предпочитам да споделите суми за сватба без ограничение и икономии. Тоест искам да знам колко ще струва една нормална страхотна сватба с всичките екстри.

Любопитно ми е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Нашата сватба излезе към 3 000 лв.В това число влизат 70 поканени,украса-350 лв,диджей-не си спомням точната сума,танцов ансанбъл за подгряване на гостите,запазена стая в хотела за гостите от друг град......В общи линии е това.Сватбата беше организирана от родителите ни,защото ние нямахме време.Но ако зависеше от мен много неща нямаше да ги има.Но все пак важното е как ще си прекараш,а не колко ще похарчиш.
Виж целия пост
# 2
AGAPH, ще се  вричаш във вярност, май.

Ние не отделихме излишни суми за тъпото удоволствие сватба Sick

П.С. Пиши, да си признават коя година са се бракували ( бати звучната дума), че инфото да е актуално Peace
Виж целия пост
# 3
Ех К-А-М и аз се чудя изобщо дали или. Та затова ми е интересно за каква сума става дума все пак  Embarassed
Да, казвайте коя година беше бракът, та да е прясна информацията  Flutter
Виж целия пост
# 4
Ех К-А-М и аз се чудя изобщо дали или. Та затова ми е интересно за каква сума става дума все пак  Embarassed
Да, казвайте коя година беше бракът, та да е прясна информацията  Flutter

Зависи от доста неща.

Ако е важно за теб, няма лошо Wink
Виж целия пост
# 5
Наистина много зависи от сватбата и изискванията ти.
Може да струва и 2000хил, може и 200 000хил. лв.
Аз нямам спомен точно колко сме дали, но по груба сметка около 5000лв, преди 2г.
Виж целия пост
# 6
Ами аз ако изобщо правим сватба  , искам да не се лишаваме от нищо. Не че искам изгъзена сватба,просто ако тръгнем да я правим не искам да се притеснявам . Нормална сватба , може би около 100 човека, хубава украса, хубава храна, хубава рокля,абе... всичко да е шик  Flutter Нещо средно между тиня и каймак  Laughing
Виж целия пост
# 7
През 2006 нашата сватба ни струваше около 5000 лева и не мога да я нарека пищна. Бяхме 50 човека.
Виж целия пост
# 8
Сватбата ни беше юли месец излезе към 10 000лв. 80 гости,украси,цветя всичко не сме се лишавали от нищо.
Виж целия пост
# 9
и аз като авторката - интересно ми и ще ви следя с интерес. не съм се бракувала, но съм на мнение, че наистина дупе знае две и двеста.
Виж целия пост
# 10
Сватбата ни беше юли месец излезе към 10 000лв. 80 гости,украси,цветя всичко не сме се лишавали от нищо.

 Shocked Само мога да си мечтая...

И аз ще ви следя Flutter
Виж целия пост
# 11
Ами аз ако изобщо правим сватба  , искам да не се лишаваме от нищо. Не че искам изгъзена сватба,просто ако тръгнем да я правим не искам да се притеснявам . Нормална сватба , може би около 100 човека, хубава украса, хубава храна, хубава рокля,абе... всичко да е шик  Flutter Нещо средно между тиня и каймак  Laughing
И ние така искахме и в крайна сметка дадохме доста повече от предвиденото. Като сложа и път и 3 седмици престой в БГ...  ooooh!
 Вижте колко можете да си позволите и какво ще имате за тази сума. Тогава можете да  направите компромиси с някои неща и да добавите други и така...
Нашата излезе грубо 15 000, но имахме много гости на хотел. Общо 120 души сватба, като броя на гостите се оказа, че не е най-решаващото в разходите. 
Можеш да видиш снимки в подписа ми.
Виж целия пост
# 12
Ами аз ако изобщо правим сватба  , искам да не се лишаваме от нищо. Не че искам изгъзена сватба,просто ако тръгнем да я правим не искам да се притеснявам . Нормална сватба , може би около 100 човека, хубава украса, хубава храна, хубава рокля,абе... всичко да е шик  Flutter Нещо средно между тиня и каймак  Laughing
И ние така искахме и в крайна сметка дадохме повече от предвиденото. 

Мисис Т, колко повече? Колко ви излезе сватбата? И какво включваше?
 Hug

ПС: Много сте хубави! Разгледах ви албумчето!!! Много щастие!
Виж целия пост
# 13
Нашата "сватба" (в кавички, защото беше по- скоро подписване, но все пак имаше и приятели) струваше около 3000 лв., беше 2006г. в гр. Шумен, по- малко от 30 души, БЕЗ украси, сватбени рокля и костюм, оркестър, ди джей, никакви такива. Никой не ме е взимал от вкъщи, тръгнахме си заедно, с родителите ми и с детето ни, и с кръстниците ни, в две коли, нашата и на баща ми  Grinning, съответно и те не бяха украсени ...
Купихме си готини дрешки, които стават за носене и сега, за ресторанта платихме към 700 - 800 лв, халките ни са доста тежки и излязоха почти 700 лв тогава, което си беше доста, но пък не са като ламаринки  Wink и така...
Представям си ако бяхме правили "истинска" сватба, сигурно 10 хил. нямаше да ни стигнат  newsm78
Виж целия пост
# 14
Мерси  Hug
Писали сме едновременно,редактирах се. Бях планувала около 10 000 за това, което искаме, но като започна организацията променихме доста неща на място. Например украсата на ресторанта вместо 500 лв с балони и малко цветя стана 2000 само с червени рози. Видеото беше с 2 камери - било по-добре да се снима от различни ъгли - и едната камера дойде сутринта при мен (да снима моята подготовка), другата у мъжа ми. Стана много хубаво, назабравим спомен е! Имаше марков алкохол т.н. ...
Още си я плащаме тази сватба, но не съжаляваме за нищо - беше точно такава, за каквато сме си мечтали и двамата.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия