Dressed to kill

  • 2 976
  • 48
Случва ли ви се да ползвате новите си, скъпи дрехи като броня срещу несгодите и несправедливостите в околния свят? Да се натокате от глава до пети и да се чувствате, сякаш летите над околната паплач, пременена с анцузи от битака и дънки „Boos”… Ритуално да обличате всяка една част от парцалките си, сякаш сте морски пехотинец преди акция и да си казвате „Да, да, да, ще ги смачкам!”...и въпреки, че реално погледнато сте възгрозновата лелка с наднормено тегло, стягайки се в палтенце на Шанел и обувки на Криция, да се чувствате неотразима, неуязвима, просто номер едно...?

Въпросът ми е провокиран от скорошна случка – удари ме и мен кризата на средната възраст, казах на шефа ми, че е селяндур и че няма повече да си мръдна пръста за четиристотин и двайсе лева. Взех си болничен и лениво се наслаждавах на слънчевите февруарски дни на верандата си, дундуркайки новата си трикилограмова придобивка, заедно с малък Джак Даниълс.
Ето, че дойде деня да се явя на работа. Избацaн целият в черно и сиво – меки, удобни и приглушени материи на вълнен костюм, класически кожени обувки и луксозна чанта. Единствено розовата риза Daniel Hechter внася цветен акцент. Реално нищо екстремно скъпо, но се събират отгоре ми към три бона, при това умело съчетани и облечени на подходящото тяло...Гледам се в огледалото и си викам: „И Господ слезе на земята, а копеле?!”
Стегнат, зъл и мрачен влетях в офиса и седнах без предисловия в шефския кабинет. А там – тантуркото седи и ми се пули със зелен двуреден костюм, вероятно от времето на последния конгрес на ДКМС. Оглежда ме и вика „Слушай ко ве...Селтакис...ад’дансъ праим на идьоти...кот’ станало-станало, давами ти сто ле’а отгори и забравями ако има нещо...а?”...Вътрешно стискам юмруци и викам „йес, йес, ти си, ти си!!!”, но мрачно накланям небръснатата си физиономия и казвам „Айде да са сто и петдесет”
... ставам и се връщам на бюрото си...Новите дрехи правят чусеса!
Виж целия пост
# 1
Като стана един ден възгрозновата лелка с наднормено тегло ще се стегна в палтенце на Шанел и обувки на Криция и ще кажа дали има ефект върху самочувствието. Дано не идва скоро този ден, обаче.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Как се "натока" за 3 бона със заплата 420?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Как се "натока" за 3 бона със заплата 420?  newsm78
И аз в момента туй се чудя!!!
Виж целия пост
# 4
Чак па за три бона... Ако ще мачкам някой, няма да е само с облекло. По скоро с излъчване- вербална, невербална комуникация. По- интересно ми е как точно "Стегнат, зъл и мрачен" си влетял в кабинета.
Виж целия пост
# 5
......при това умело съчетани и облечени на подходящото тяло...

е нали уж се въртяхме около образа на възгрозновата лелка с наднормено тегло.....,
а то се оказа апетитен левент.......
Виж целия пост
# 6
Как се "натока" за 3 бона със заплата 420?  newsm78
И аз в момента туй се чудя!!!
Като е дошъл от провинцията и си е намерил богата  жена, предполагам.
Виж целия пост
# 7
Уф, Селтакис, преди ме възбуждаше, сега като знам, че носиш и ти розова ризка, няма тръпка вече

Какво да ти кажа
Аз съм бедно облечена провинциалистка с прелестно излъчване, толкова засега ми е достатъчно
И да, новите дрехи често ми оправят настроението, но пък и със старите мога да спретна добро представление
Виж целия пост
# 8
за 150 лева толкоз зор.................

по темата, да, случвало ми се е. за тази цел си държа в българия палто от умряло жувотно. с моите килца и кат го турна, и ставам неотразима. така да се каже, явявам се. действа безотказно. явно народът се плаши от размерите.
Виж целия пост
# 9
Как се "натока" за 3 бона със заплата 420?  newsm78
                     И с бебе. Не, не ми се е случвало да се облека някак, и да гледам на другите хора като на... като на... не знам на какво. По-често като се постарая в облеклото се чудя дали не изглеждам смешна. Като ми кажат, че съм хубава обикновено се вглеждам дали се подиграват. Има и един тип, който винаги като му се прави секс казва, че изглеждам страхотно днес. Но пък на него нито му се връзвам, нито му взимам пари.
Виж целия пост
# 10
Как се "натока" за 3 бона със заплата 420?  newsm78
                     И с бебе. Не, не ми се е случвало да се облека някак, и да гледам на другите хора като на... като на... не знам на какво. По-често като се постарая в облеклото се чудя дали не изглеждам смешна. Като ми кажат, че съм хубава обикновено се вглеждам дали се подиграват. Има и един тип, който винаги като му се прави секс казва, че изглеждам страхотно днес. Но пък на него нито му се връзвам, нито му взимам пари.

Може би трябва да поработиш върху самочувствието си.
Виж целия пост
# 11
Може би трябва да поработиш върху самочувствието си.
                          Защо? Да 'летя над околната паплач'? Мерси, така се чувствам добре. Макар и да не съм тип 'космо дама'.
Виж целия пост
# 12
Естествено, това е ключа към житейските ми успехи  Flutter
Разбира се, твоето прозрение ме споходи далеч преди да ме връхлети кризата на средната възраст. Но какво да се прави, всички знаем, че при мъжете съзряването е доста по-бавно. А при някои, така и не настъпва.  Grinning


Виж целия пост
# 13
Като ми кажат, че съм хубава обикновено се вглеждам дали се подиграват. Има и един тип, който винаги като му се прави секс казва, че изглеждам страхотно днес.

Девойко, положението със самочувствието наистина не е добро. Никой не казва, че трябва да си "космо дама", но да си мислиш, че ти се подиграват, когато ти правят комплимент не е признак на


Предлагам дълги процедури на СПА... масажи... тричасово пазаруване... и накрая фризьор
Виж целия пост
# 14
Прозрението Селтакиево е култово, обаче народът пак се навърза яко на връвчица. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия