Normalno li e

  • 1 148
  • 9
Beboshoka mi spi oi 21-22h vecherta do 8-9 sutrinata, pochti bez probujdane prez noshtta. Toi e na 8 meseca i spinka v samostoiatelnna staia. Povecheto mi poznati kazvat, che decata im stavat mnogo rano sutrin - 6h. Normalno li e da spi tolkova mnogo?
Prez denia sushto spi - sutrin ot 11h - do 12, 12:30, sled 16h otnovo spi.
Виж целия пост
# 1
Че защо да не е нормално?И защо сравняваш с децата на приятелите си?Та те са си отделни личности и е нормално да не са еднакви.Направо ти завиждам Grinning .
Виж целия пост
# 2
Нашата щерка е почти на 8 месеца и също спи по много. Тя си е поспалива от раждането. По това определено прилича на мъжа ми. Гени, какво да правиш  Wink
А ти не се оплаквай, ами се радвай. Да не би да ти се става в 6 ВСЯКА сутрин?!
Виж целия пост
# 3
Аз също страшно много ти завиждам, това си е направо бебе - мечта. Моята дъщеря е вече на 2 г. и 3 месеца и все още се нощите са някакъв кошмар. При всяко дете е различно така че наслаждавай се на хубавия режим на бебче
Виж целия пост
# 4
Simple Smile
mersi
poniakoga malko se pritesniavam za gluposti Embarassed
Ama nali e purvo bebche, niamame opit  Simple Smile

( Embarassed  vse iziajdam po niakoia bukvichka )
Виж целия пост
# 5
Какво по хубаво от това. Не ти пожелавам да си на моето място. По цяла нощ не спи буди се през един час. Така, че дерзай няма нищо лошо.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Dea
Beboshoka mi spi oi 21-22h vecherta do 8-9 sutrinata, pochti bez probujdane prez noshtta. Toi e na 8 meseca i spinka v samostoiatelnna staia. Povecheto mi poznati kazvat, che decata im stavat mnogo rano sutrin - 6h. Normalno li e da spi tolkova mnogo?
Prez denia sushto spi - sutrin ot 11h - do 12, 12:30, sled 16h otnovo spi.


Ooo, не се притеснявай, моята дъщеря някъде от 7-8 месеца спи от 20:00 до 8:00, аз обаче съм цербер и рядки си ляга Александра сле 20:00-20:30
Виж целия пост
# 7
Мила не се оплаквой а се радвай. Ние въпреки също спиме по-много от 21,30ч-8,00ч и слетобяд от 13,30-16,30. а преди да тръгне на ясла и от 10,30-12,00 и от 15,00-17,00. така че всичко е нормално. Нека приятелките ти да ти завиждат.
Виж целия пост
# 8
Ох, и аз искам така! Мойта щерка се събужда към 6.30. Рядко успявам да дремна до по-късно. През деня много трудно заспива, а още няма 7 м.
А пък на мен ми се спинкаааа...... (особено сутрин  Embarassed )
Виж целия пост
# 9
Моето момченце е само на 2 месеца, а още от 20ия ден си спи по цяла нощ. Сега си заспива към 22.30-23 и става 6-7 сутринта. А през деня си прави и по- дълги почивки между храненията-ние сме на гъвкав режим по предписание на педиатърката ни Simple Smile Но си хапва добре и си наддава нормално и затова се успокоих, че си е наред. Явно и бебетата си имат своите индивидуални нужди Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия