Един спешен въпрос!!

  • 5 034
  • 47
Искам да попитам някой има ли задължения към Кредитреформ България  newsm78
Става въпрос за неплатени сметки към Глобул,Мтел и Вивател,
От Октомври месец 2008 имам неплатена сметка към 55 лв на Глобул.,получих писмо преди 2 седмици но в момента нямам възможност да платя
и вчера да вземе някаква лелка да звъни на съседката ми на домашния й телефон дори за който не знаех че го има  #Crazy и много се притесних ,неудобно ми стана пред жената  ooooh!
някой имал ли си е работа с тях и ако заплатя ,нещо друго като такса трябва ли да погасявам  Thinking
пишете ако знаете нещо по въпроса
Виж целия пост
# 1
Към Кредитреформ нямаш задължения. Имаш задължения към техен клиент. Това е фирма, занимаваща се със събиране на дългове. Ние работехме с нея, нямат грешка. Плати си дълговете. На тях не плащаш нищо. Плаща им този, който ги е наел.
Виж целия пост
# 2
хм значи само сметката трябва да си платя към тях?.....
или да е погася в Германос?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Те уточняват към кой и какво ти е задължението, не са ли ти казали към кой е? Ако е към Глобул - плащаш на Глобул, разбира се.
Виж целия пост
# 4
ами не ,незнам все още,комшийката ми е записала номера и името й-да се обадя ,явно е някакъв телефон в офис защото никой не вдига.
притеснявам се само да не звънят пак на нея  Crossing Arms  само да се засрамявам пред хората ....
Виж целия пост
# 5
а пък задължения имам само на Глобул (за тази  сметка)
Виж целия пост
# 6
Ми... да си ги платила преди да се стигне до тук.
Виж целия пост
# 7
ами така е но не вярвах че чак ще ме притесняват ,просто нямах възможност да платя
а като знам че една приятелка има 400лв пак към тях и няма никакви такива търсения....
за това се очудих  Blush
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай, просто намери пари и отиди си плати сметката, където обикновено си я плащаш
Виж целия пост
# 9
ами това и смятам да направя още в сряда ,отивам до германос и това е,стига ми един път да се засрамявам пред хората
все пак ви бллагодаря за отговорите  bowuu
,малко се успокоих че не е толкова сериозно  Blush  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
ами това и смятам да направя още в сряда, отивам до германос и това е...
Германос работят и утре, и във вторник... те не почиват по тези празници.
Виж целия пост
# 11
Изобщо да не ти пука. Пълен ташак са. Спокойно можеш да се поебаваш с тях по телефона и когато ти е удобно, отиди и си плати, без да им даваш обяснения.
Виж целия пост
# 12
Както по-горе са посочили, Кредитреформ са фирма за събиране на вземания. Единият вариант е Германос да работят с тях за събиране на вземанията и от Кредитреформ само да извършват обажданията, писмата и т.н. Другият вариант е Германос да са си продали вземането на Кредитреформ и тогава дължиш пари на последните. Обади се и питай на кого точно да платиш, за да не стане грешка. За предпочитане писмено да ти посочат сметка, по която да извършиш плащането. Такива фирми се използват, защото те имат ресурса да водят изпълнителни дела към длъжниците и целия антураж, необходим за събирането на вземане. Не ги подценявай, защото те се занимават само и единствено с това - да притесняват длъжниците, да ги юркат да плащат и евентуално да събират по съдебен ред.
Виж целия пост
# 13

и вчера да вземе някаква лелка да звъни на съседката ми на домашния й телефон дори за който не знаех че го има  #Crazy и много се притесних ,неудобно ми стана пред жената  ooooh!


Това явно е някаква стратегия на въпросното дружество,именно чрез неудобство да те накарат да си платиш сметката.Преди няколко години аз също имах неплатена сметка,но към Мтел и нарочно не я платих,мислех че няма да се занимават с мен за 30 лв.Тогава също се бяха обаждали на съседката на домашния телефон,въпреки че и ние имахме домашен.
От неудобство отидох да платя,за да не притесняват пак женицата.
Виж целия пост
# 14
Гугутки.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия