Хемороиди след раждане?

  • 6 534
  • 12
 Какво точно представляват и причиняват ли някакво кървене когато ходиш до тоалетна?
Виж целия пост
# 1
Ами немога да ти кажа какво представляват,защото не съм виждала в действителност,но имах след раждането известно време(беше ми подуто дупето) и адски болеше-трудно ми беше да сядам.Киснах си дупето в студена вода и това ми помагаше много-после изчезнаха и да чукна на дърво не са се появявали отново.А доколкото си спомням май отвреме навреме получавах леко кървене.
Виж целия пост
# 2
Аз получих от раждането и да ти кажа честно-голяма гадост.Дълго време ме боляха и то повече от шевовете.Казват,че се получават от напъването,от запек ,от замърсяване.....Изписаха ми гел,с помощта на който изчезнаха,но казват,че е възможно след време отново да се появят.Дано не ти се случва да се бориш с тях....
Виж целия пост
# 3
Pone 80% ot ragdalite geni se "snabdiavat"s hemoroidi.Maikata e da ne dopuska6 da se vazpaliat-spazvai mnogo dobra higiena.Ina4e karviat samo kogato sa vazpaleni i ne postoianno,a samo pri izhogdane
Виж целия пост
# 4
Мерси много ми е позлезна тази информация , много се бях притеснила.
Виж целия пост
# 5
И при мен се появиха след раждането. Не са кървящи, но са болезнени. Помагат промивки с тетра, а също така и едно индийско мазило, забравих как се казва, но го има по аптеките, много е ефикасно.
Виж целия пост
# 6
Аз също получих хемероиди след раждането, казаха ми, че са от напъните. Боляха ме много когато се изхождах, за това преди да ида до тоалетна си мажех дупето с мас и не ме болеше. От самосебе си изчезнаха и повече не са се появявали.
Виж целия пост
# 7
Здравейте! Аз раждах със секцио, но също имам хемереоиди. Незнам дали това е със сигурност, защото не съм ходила на лекар за проблема. Но той е неприятен - получавам адски сърбежи, нямам кървене или подуване на д.-то, но много е неприятно, общо взето. Сърбежа се засилва след като изпия една бира.... Sick
Виж целия пост
# 8
Kafeto i cigarite sa6to gi razdrazvat.Pone tova sa moite nabludenia.Megdu drugoto,pri niakoi geni se poiaviavat o6te po vreme na bremennostta-ako sa ka4ili pove4ko kilogrami i ot tazi tegest se raz6iriavat venite na tova nepriatno mestence.
Виж целия пост
# 9
По време на бременстта се появяват обикновено при второто раждане. Всъщност това са хемитата от първото, които се раздразват от тежестта наистина. Индийското мазило се казва Пайлекс, евтинко е, около 2-3 лв. Препоръчват още и Прокто-Гливенол. Ползвала съм и двете, но решението е в добрата хигиена.
Виж целия пост
# 10
Скапа родих нормално, или поне така се води, 5 кг бебе, да не ти разправям какви хемероиди получих, но с промивки с много силна отвара от смрадлика (тетра) се оправих за няколко дена. Препорачвам ти го.
Виж целия пост
# 11
Аз пък си ги имам от ученичка  Embarassed Решението е: много добра хигиена. Миенето става с хладка вода. Вземи си мокри салфетки и за тоалетна (не винаги имаш възможност да се измиеш). Ако са хартиени - има едни турски, в кутии по много - могат да се хвърлят в тоалетната. Индийското мазило Плейлакс е добро за времето на бременността (слагай памуче да не ти цапа гащите). После Ултрапрокт. Може да се пие и Детралекс( но от него вдигам кръвно) - дозата - лекар.
Виж целия пост
# 12
I az imah hemeroidi sled rajadneto. Mnogo nepriatno e, no se lekuva. Okolo 2 meseca me boliaha. Naj-boleshe kato hodeh do toaletna. Dori placheh, bolkata e goliama.
Praveh si raztvor ot smradlika i stoiah sednala v nego po 30 min vsiaka vecher. Osven tova se majeh s edin mehlem - Ултрапрокт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия