Как да помогнем на слепите в България

  • 568
  • 5
Абе тая тема хич не е за тук,ама не знам къде да я пусна.
Става въпрос за предприятие наречено "Успех",което би трябвало да се подпомага от държавата,ама не е баш така.В него по-голяма част от работниците са 100 % незрящи.Правят контакти,щепсели,ключове за осветление.
От доста време хората са на тръни,защото постоянно са пред затваряне на приказки.Въпреки че цялата им продукция заминава зад граница,стока не се задържа в склада.С една дума имат пазар,а се държат хората под напрежение.Работят на минимална работна заплата и то само ако си изпълнят нормата(а нормата е страховита дори и за зрящ човек).Значи ако не си изпълнят днес нормата може и минимална заплата да не вземат.Миналата седмица са им пуснали заповед,че преминават на 4-часов работен ден заради кризата,същевременно не могат да се възползват от проекта за подпомагане (нещо от сорта беше 120 лв. за три месеца) тъй като имат неизплатени осигуровки.Хората изнемогват,ако ги затворят остават на улицата.
Идея си нямам как може да им се помогне,да се вдигне малко шум може би.Давайте идеи.
Каква е тази скапана държава ooooh!
Виж целия пост
# 1
Да, освен шум по медиите, нищо друго няма да помогне. Демек, да се оплачат на Арменския поп - "Господари на ефира", "БТВ репортерите" и пр.
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че има медии, които с радост биха се заели с тяхната кауза.
Мисля си, че Слави Трифонов би се заинтересувал. Глухарче, защо не драснеш 1 имейл до шоуто?
Виж целия пост
# 3
Май ще напиша,едва ли ще може да им се помогне много но...
Виж целия пост
# 4
Писах на BTV репортерите.Дано обърнат внимание.
После и на Слави ще драсна.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля че  БТВ - репортерите  ще свършат работа. То , ако не дигнеш пара , няма кой да те чуе.  Ако не в някой сериозен вестник може да се пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия