Кога започват за чуват?

  • 2 406
  • 27
Момичета, имам чувство, че дъщеря ми не чува, о Боже - не реагира ако пляскам с ръце до ухото. На 4 месеца е почти ...  Cry

Иначе до скоро се будеше ако хлопам, сякаш, но сега, реших да проверя и не.
Кажете нещо
Виж целия пост
# 1
ще пробвам като заспи, да кряскам на ухото
Виж целия пост
# 2
Чуват от самото раждане.

Не zнам какво да те посъветвам... пробвай не с пляскане, а със zвънче или поzвъни на входната врата и наблюдавай. Понякога децата не са zаинтригувани от определени zвуци. Дъщеря ми винаги се стряскаше на сън ако някой кашли, но с времето тоzи zвук иzобщо не я впечатлява.
Виж целия пост
# 3
Ох, като кресна на ухото примигва, стряска се - това е добър знак нали?
Виж целия пост
# 4
Пробвай с някакъв друг звук - например музикална играчка.Но защо не се допиташ и до педи за твое успокоение.
Виж целия пост
# 5
Пробвай с връзка ключове да й дрънчиш от едната страна на главата и после смени от другата.
Така нашето педи ни проверява на последния преглед дали ще се обърне и реагира по посока на дрънченето на ключовете.
Или пък пробвай с някаква музикална играчка....
Понякога децата свикват с разните шумове и не реагират.
Виж целия пост
# 6
Боже, травмирах го днес това дете, чува ключовете да, събуди се - като заспи дълбоко пак ще пробвам. Естествено сряда сме на лекар, понеже празници сега ... мисля, че всичко е ок. Но като и викам по име не се обръща
Виж целия пост
# 7
Лекарите трябва да са проверили дали чува още при раждането. Това е задължително. Щом не са ти казали за някакъв проблем според мен всичко е наред. Hug
Тогава те не виждат добре, но много добре чуват.
Виж целия пост
# 8


 Чуват от самото раждане.Вземи се успокой и не шашкай детето да му създаваш силни сумове постоянно до главата.Успех!
Виж целия пост
# 9
Боже, травмирах го днес това дете, чува ключовете да, събуди се - като заспи дълбоко пак ще пробвам. Естествено сряда сме на лекар, понеже празници сега ... мисля, че всичко е ок. Но като и викам по име не се обръща

Бе как ще се обръща на име на 4 месеца?! то не си го знае още. щом се обръща на ключове, чува, спокойно.
Виж целия пост
# 10
Ако се притесняваш - консултирай се с лекаря на детето.
Иначе си чуват още от  корема на мама....
Виж целия пост
# 11
Щом реагира на ключовете значи всичко е наред.
Още е много мъничка да се обръща по име.
Лелее, това майките като ни обхване параноята за нещо и лудваме. Разбирам те, но се опитай да се успокоиш.
Виж целия пост
# 12
Как ще му викаш на ухото , докато спи детето? Я, се успокой. Пробвай го с различни шумове, докато е будно.
Виж целия пост
# 13
Ама ти си се шашнала съвсем.Я се стегни.Като заспи и му дрънкаш с ключове над главата и проверяваш дали чува, правилно ли съм разбрала.Проблем е ако е будна и и дрънкаш и не чува,а не когато спи.
Виж целия пост
# 14
не се шашкай,щом чува шума на ключовете
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия