Всичко за PSP ( PlayStation Portable )

  • 12 814
  • 15
Здравейте!

Първо се извинявам ако съм сгрешил раздела доста се чудих къде да постна темата...която се надявам да бъде един голям + прита закупуването на тази джаджа, за която малките деца МНОГО желаят. Целта ми по-скоро е да предпазя бъдещите собственици от допълнителни главоболия както и отговори на всички въпроси. Всеки ще си зададе въпроса - защо? А защо не? Аз лично съм съсобственик на псп форум и последно време наблюдавам тенденцията - "Купих си псп но не може да се хакне. Ами сега какво? Трябва да купувам игри които струват 1/4 от цената на конзолата?" Ами да ... за жалост вече е така! Единственият начин по който може да се "предпазите" и да бъдете сигурни при закупуването й е да търсите PSP 2000 Slim&Lite а самата проверка става по следния начин:

махнете батерия след това да проверите какво пише на лепенката залепена на панела под батерия. По-точно търсете "DATE CODE" ако пише 8C то най-вероятно е НЕхакваема бройка трябва ви 7A 7B 7C 7D 8A 8B ( ако забелязвате вървят по азбучен ред ) Ако откриете бройка 8A / 8B проверете версията на software.

Това става по следният начин:
включвате конзолата отивате на SETTINGS -> System Settings -> System Information и гледате какво пише на Sysvem version ( или software не се сещам в момента как е точното наименование едно от двете е! ) Всички версии до 3.95 ( вкл. ) СА ХАКВАЕМИ всичко НАД 4.01 ( влк. ) не 99% НЕхакваемо. Ако искате да спестите главоболия от сорта на "мамо/тате купи ми тази игра" това е начина или другата алтернатива е да си купите ВТОРА РЪКА ХАКНАТО. Знам че много от вас ще погледнат скиптично на това но друг начин няма!

Ако има въпроси с радост ще отговоря!

Поздрави!
PabloEscobar

P.S. ако модераторите/админите сметнат темата ми за ненужна нека тя да бъде изтрита! Благодаря за вниманието!
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма въпроси?
Виж целия пост
# 2
За щастие все още удържам на натиска да купя PSP  от много време насам имаме PS2  и това ми стига!!! #Crazy
Имаме над 20 диска,  добре, че част от тях са подарък ... защото като чуя за нов диск и косата ми настръхва!!!



Виж целия пост
# 3
За щастие все още удържам на натиска да купя PSP  от много време насам имаме PS2  и това ми стига!!! #Crazy
Имаме над 20 диска,  добре, че част от тях са подарък ... защото като чуя за нов диск и косата ми настръхва!!!
За ПС2 моя съвет е :

чипнете го ( има сервизи които извършват тази дейност. Това е едно чипче колкото нокът на палец и се запояват жици на него които се запояват на самата конзола ) струва около 60-100 лв и след това чете както пиратски дискове ( опечени в домашни условия и спестявате доста средства ) така и оригинални. Другият вариант е "чип" под формата на мемори карта не там не съм много запознат как става всичко мисля че дори сами може да го създадете но не знам още веднъж казвам. Ако сте от София знам едно момче продаваше направо готови мемори карти които "лъжат" че диска е оригинален но трябва лично с него да говорите защото аз се занимавам главно с ПСП а колкото до него ( псп-то ) вече внимавайте защото по-голямата част от тях ВЕЧЕ СА НЕХАКВАЕМИ.
Виж целия пост
# 4
Купихме на детето PSP преди няколко месеца. Много е доволна, не се разделя с него. Играе на 2 игри - Шрек и ЛокоРОко, но предимно гледа филмчета на него.
Бих те помолила да ми препоръчаш програма за конвертиране в мп4 за псп. Тази, която ползвам е ужасно бавна.

НЕйното е от тези, които не можело да се хакнат. Това не е важно в случая, купихме й няколко игри. Твърде малка е още.
Виж целия пост
# 5
Здравей!

В ТАЗИ тема има направо готови направени филми за ПСП нужно е само да се свалят, а колкото до програми колегата използва ТЕЗИ двете. По принцип е така бавно не е от самата програма, повече зависи от самата машина и от качеството на филма, който правите. Ако не ви се занимава може да пускате по един рикуест и ние да ги качваме Wink

Поздрави!
Виж целия пост
# 6
други въпроси?
Виж целия пост
# 7
Здрасти  Grinning
Донесох от Щатите PS2, с цел да играем двамата с мъжа ми (малкия терминатор не е много доволен от факта, че не може и той да се докопа до някой джойстик, ама няма как  Mr. Green)
Хакнахме го да чете неоригинални дискове, също и от NTCS на PAL система.
Не мога да открия обаче много игри, в които да играем двамата в кооперация, или един срещу друг поне, освен спортните.
Можеш ли да ме насочиш?
Мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми има от няколко месеца и гледа само филми на него. Записала съм и 2 карти по 8 Гигабайта и заспива с него:-)
Казаха ми, че можело и сама да си го хакна софтверно, но не можах да намеря в нета как става. Идея?
Виж целия пост
# 9
Може ли едни инструкций как да хакна едно слим псп ,с фирмуер 3.95? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 10
Na4i pro4etox tova deto ste pisali f forma za pispitata.Ako moge da popitam isteglix si ot internet nekwi obdeiti i softoera na psp ot 4.01 stana na ver 6.00.Tai kato as videx kat mainax bateriata 4e pi6i 8c.Vazmogno li e da e bilo haknoto ot magazina.Pls pi6ete molqwi se ,Predi 1 mesec sam go zel.Za daznam kakwo da prawa. Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 11
Привет! Синът ми има PSP, което миналата година хакнахме. Но! Тази година реши да опита  с инсталация на най-новата версия-5.51, за която прочел ето тук. Гледал и филмчето, НО..... след опита му PSP-то му вече не е хакнато. Ще бъда благодарна за някакъв , надявам се професионален отговор по въпроса! Благодаря!
Виж целия пост
# 12
Привет! Синът ми има PSP, което миналата година хакнахме. Но! Тази година реши да опита  с инсталация на най-новата версия-5.51, за която прочел ето тук. Гледал и филмчето, НО..... след опита му PSP-то му вече не е хакнато. Ще бъда благодарна за някакъв , надявам се професионален отговор по въпроса! Благодаря!                                   


то жече не е хакнато защото над 5,1 неможе да се хакне и има эащита
Виж целия пост
# 13
a kak da si ka4a igra na PSP-to
Виж целия пост
# 14
Privet people , Imam edno dosta seriozno zatrudnenie s moeto PSP ustroistvo ! To raboti s igri s raz6irenie  *.ISO no pri instalaciq na ISO fail ne go razpoznava , ot koeto proverih draivyrite , no ne6tata ne se promeniha i prodyljava da vadi " There are no games" ina4e , problemi s filmi , kartinki i muzika , nqma , no specqlno za igri s format ISO ,  CSO, SFO ne raz4ita , pri nali4ie na papka s ime ISO!

PS: Kartata s pamet be6e formatirana i problema prodylji ! kak da go opravq Sad Sad Sad Sad Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия