Хер бебе

  • 2 226
  • 8
Доволни ли сте от кухнята на Хер бебе?
В момента сме на Джуниъ,но нещо не съм много доволна и обмислям вариант за Хер бебе,ама до колко стават и те  newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз не съм особено доволна...За мен менюто им е еднообразно и честно казано гадно  Sick  Peace Особено възмутетлно готвят супа броколи  Sick абсолютно безвкусна и смърдяща Crossing Arms, твърде малко месо в месните манджи, десертите също ми се струват гадни.. Rolling Eyes

От кухните съм най-доволна от Ози  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от тази кухня.Менюто е сравнително разнообразно.Не готвят с агнешко и заешко.Разбира се не може да се сравнява с домашна храна, но едва ли някой очаква това.По-добра е от Джуниър.
Виж целия пост
# 3
Побут. Grinning
Виж целия пост
# 4
Ползвах Хер бебе преди 5 години  Simple Smile - тогава ми харесваше!
Втората ми принцеса е все още на пюрета и домашна храна!
Виж целия пост
# 5
Аз лично съм много доволна от Хер Бебе. Готвят адски вкусно. Детето обожава храната и я яде с удоволствие. Менюто е разнообразно, месото е повече от достатъчно. Десертите са вкусни.
ОЗи също съм поръчвала, храната е абсолютно същата като Хер бебе. Няма разлика, но ми я носеха в 12,30 което адски ме изнерви и минах на Хер бебе, които в 9 вече са ми я донесли и е още топла. Не съм забелязала супата от броколи да е гнусна Peace
Виж целия пост
# 6
ползвала я съм с Дари и сега с Евгени. и двамата я ядат,а сега ми я носят в къщи- малко ми е ранен часа, ама....
храната ми се вижда добра, от Джуниър бях взимала за малко...
Виж целия пост
# 7
Може пък да са подобрили качеството, дайде други актуални мнения.... Hug
Виж целия пост
# 8
Аз взимах една седмица и не съм доволна, но по принцип съм по-претенциозна от повечето майки - извън тази седмица й готвя изцяло аз, та... не съм критерий.

Конкретно: дъщеря ми е от ящните, но не успяваше да "оползотвори" повече от едно ядене на ден. Някои й бяха откровено гадни, други аз преценявах, че са за изхвърляне. През тези пет дни успявах да я нахраня на обяд със супата или второто, никога не ставаха и двете. Десерт май не кусна въобще. Понеделник, честно казано, менюто ми се стори окей. Но с всеки следващ ден се уверявах, че манджите са с горе-долу една и съща буламачеста консистенция и вкус, независимо от съдържанието. Иначе по мое мнение не пестят месото. Носеха ми ги в 8-8:30 сутринта, топли.

Абе... както казах - не съм критерий.
Не съм взимала друга кухня, за да сравня, но съм ходила няколко пъти до близка държавна с позната майка и съм чела менюто и наблюдавала съдържанието на бурканчетата - изглежда също толкова зле, че и по-зле.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия