Каква марка ютия?

  • 45 275
  • 106
Знам 4е има пускана такава тема,оба4е ми се иска да полу4а "по-пресни" съвети относно избора на марка ютия.Готова съм да дам до 200 лв,в4ера ходихме до Техномаркет,всъщност най-скъпия модел на Филипс струваше толкова.Чудя се оба4е дали си заслужава или ще плащам толкова само заради марката.Много хора ми препоръ4ват на Ровента,искам и вашето мнение.Най-важното е  да има незалепващо покритие,противокапкова система и да се самоизклю4ва ако я забравим в хоризонтално положение...
Виж целия пост
# 1
На съседите е филипс от тези дето могат да гладят дрехите в вертикално положение, демек на закачалка.
Ние имаме ТЕФАЛ и е чудесен, към 80 лв да струва вече.
Виж целия пост
# 2
моята е Сименс. Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 3
Моята е Бош, а предната беше Тефал.
И 2-те гладят вертикално, но по-доволна бях от Тефал!
Виж целия пост
# 4
Филипс, разбира се. Просто са най-хубави. Можеш да направиш разлика, ако си ползвала поне 2-3 други марки преди това. Имахме Ровента, Бош. Филипс-а е най-добрата.
Друго много важно е, че марката Филипс поддържа най-сериозното сервизно обслужване.
Ако уредът ти се прецака докато е в гаранция, почти винаги просто го заменят с нов. Този въпрос не стои точно така при другите марки.
Затова не бих се поколебала - Филипс  Peace
Виж целия пост
# 5
запис  bouquet
Виж целия пост
# 6
Ми аз преди няколо дни влязох в Технополис да си купя шевна машина и минах покрай ютиите,а една консултантка ме попита какво търся и аз се оплаках,че много трудно гладя ризите на мъжа ми.Та тя ми препоръча Philips Azur.Много съм очарована,защото има любимата ми функция "заплес"-акоя оставиш легнала повече от 6 секунди се гаси,а правя повече от незнам си колко минути и така гладя,ходя след детето,после се връщам да си догладя...
Иначе може а глади вертикално,има супер силна пара отпред за трудни места,глади през 2 ката (уж).Струва по-малко от 200 лв,но има и друг подобен модел с йонизираща пара,която консултантката каза че няма кой знае какъв смисъл.
Та така-най-после имам свестна ютия. Wink
Сега остава и вшевна машина да си купя де.
Виж целия пост
# 7
Ми аз преди няколо дни влязох в Технополис да си купя шевна машина и минах покрай ютиите,а една консултантка ме попита какво търся и аз се оплаках,че много трудно гладя ризите на мъжа ми.Та тя ми препоръча Philips Azur.Много съм очарована,защото има любимата ми функция "заплес"-акоя оставиш легнала повече от 6 секунди се гаси,а правя повече от незнам си колко минути и така гладя,ходя след детето,после се връщам да си догладя...
Иначе може а глади вертикално,има супер силна пара отпред за трудни места,глади през 2 ката (уж).Струва по-малко от 200 лв,но има и друг подобен модел с йонизираща пара,която консултантката каза че няма кой знае какъв смисъл.
Та така-най-после имам свестна ютия. Wink
Сега остава и вшевна машина да си купя де.
То4но тази гледах и аз и ми хареса!Май тя ще бъде newsm78
Виж целия пост
# 8
Филипс-а е най-добрата.
Друго много важно е, че марката Филипс поддържа най-сериозното сервизно обслужване.
Ако уредът ти се прецака докато е в гаранция, почти винаги просто го заменят с нов. Този въпрос не стои точно така при другите марки.
Затова не бих се поколебала - Филипс  Peace

Позволете с това да не се съглася. Имам Филипс, повреди се месец, след като я закупих и сервизното им обслужване беше под всякаква критика. И на мен продавач консултантите не спираха да ми повтарят как при повреда почти винаги заменят с нова ютия, но това въобще не се оказа така. Не искам да навлизам в подробности, но съм страшно разочарована като цяло от марката, вследствие въпросната случка с повредата и дългооооото й отстраняване.
Виж целия пост
# 9
Аз съм с Тефал и съм доволна.
Виж целия пост
# 10
  Аз съм с Филипс и съм супер доволна..Има вертикално гладене за пердета и др..Купихме я октомври 2007 и до сега няма грешка.Тогава беше 200лв, сега доста е паднала.Има я в Техномаркет, ето я:

 PHILIPS GC-4420 139.00 лв

- ЮТИЯ
- МОЩНОСТ 2400 W
- НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ
- ВЕРТИКАЛНА ПАРА
- УДАРНА ПАРА - 100 Г ./ МИН
- ДВОЙНА АНТИКАЛК СИСТЕМА
- ПРОТИВОКАПКОВА СИСТЕМА
- АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ
Виж целия пост
# 11
Аз съм с Тефал http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030274 - наистина са хубави, Бош не са лоши, Филипс - имахме една и бързо се развали....
За една ютия едно от най-важните неща е да е тежка Peace, след това са другите и характериските..
Аз бих ти препоръчала ето тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017826...Майка ми е с такава и просто съм възхитена от работата на ютията. 100 пъти съжалявам, че не си купих точно тази, а избрах Тефала Rolling Eyes
Повярвай ми аз мразя да гладя, но с тази ютия мога да гладя цял ден  Peace
Виждам че вече има и нови модели, може да са още по-добри от този...
Виж целия пост
# 12
Нашата е Tefal supergliss 20. струва около 80лв. страхотна е! препоръчвам  Grinning
Виж целия пост
# 13
Тефал - много съм доволна, предната ми беше Филипс, но много бързо се развали не бях доволна от нея.
Виж целия пост
# 14
Аз съм с Тефал http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030274 - наистина са хубави, Бош не са лоши, Филипс - имахме една и бързо се развали....
За една ютия едно от най-важните неща е да е тежка Peace, след това са другите и характериските..
Аз бих ти препоръчала ето тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017826...Майка ми е с такава и просто съм възхитена от работата на ютията. 100 пъти съжалявам, че не си купих точно тази, а избрах Тефала Rolling Eyes
Повярвай ми аз мразя да гладя, но с тази ютия мога да гладя цял ден  Peace
Виждам че вече има и нови модели, може да са още по-добри от този...
Малко ми е странна формата и,в какво се състои разликата между нея и твоята?Гледам 4е твоята даже е по-скъпа,би трябвало да е по-добра newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия