Каква козметика да използавам?

  • 578
  • 4
Здравейте мили дами   bouquet предварително се извинявам ако има такава или подобна тема.Имам нужда от вашите компетентни мнения .Ходих на дерматолог за да ми определи типът на кожата на лицето и да ми препоръча какви продукти трябва да използвам. Изчетох толкова много мнения за различните марки и за тяхната ефективност ,че вече се обърках newsm78.Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате  козметика за:
1.Мазна кожа-лъскавина,черни точки,запушени пори
2.Кожа с пигментация
3.Защита от слънцето
4.Коригиращ фон дьо тен  флуид- двоумя се между Ла рош и Виши


Виж целия пост
# 1
Моята кожа е суха,но съм чувала,че дамите с мазна са доволни от Нормадерм на Виши.
Не знам защо никоя мама не се е включила със съвет?!
Виж целия пост
# 2
Не пишеш защо не искаш да се довериш на препоръките на дерматолога.
Моят опит до тук (на 34 години съм) ми е показал, че всичко е до индивидуална поносимост на конкретната кожа към конкретната козметика. Просто трябва да се пробва, докато се стигне до продуктите, които ти действат най-добре. Колкото и странно да звучи, моята кожа стана проблемна на 32 г. - мазна, със склонност към запушване на порите и пъпки. На принципа на пробата и грешката открих най-подходящия за мен крем, благодаление на който кожата ми изглежда чиста и спокойна. Това е Zeniac LP на френската фирма LED. Друг извод, до който стигнах, е, че при такива проблеми на кожата най-добре действа медицинската козметика (каквато е и тази на LED), така че съм забравила за всякакви там марки от сорта на Nivea, Garnier и т.н.
Това мога да споделя по вапроса за крема за лице. Относно пигментацията, UV защитата и коригиращия фон дьо тен нямам конкретно мнение.    
Виж целия пост
# 3
Аз съм за ЛЕД.Много хубава и качествена козметика.Можеш да добавиш и оцветения крем ,изравнява тена.
Виж целия пост
# 4
Аз препоръчвам Exfoliac Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия