..::105 бели облачета отлетяли, арабската пустиня със сенчица застлали::..

  • 19 929
  • 288






Добре дошли на всички приятели на
арабската култура



Заповядайте в светa на арабските приказки,
летящите килимчета и вълшебните лампи




Запознайте се с нас



Можете да видите колоритните, забавни и смели истории
на момичета в тази тема.
Tук ще разберете как всяка от тях се е качила на
летящото килимче и е поела по своя път:
Приказки от 1001 нощи


Можете да ни видите
в нашия албум.На тайно място.Ще получите парола, ако пишете в 5 поредни теми .
Представете обстойно себе си, семействата си, направете ни съпричастни към живота си. Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем!!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti, ако никой от старите не е против тя ще ви  изпрати паролата!







Ако ви интересува или сте любопитни - прочетете повече за :


снимки от Мароко
Египет
Сирия,Ливан
Мароко,Алжир,Тунис
Кувейт
арабска кухня
снимки от Алжир
снимки Сирия
снимки Ливан
снимки Йордания



Образователни и полезни линкове
Превод на Свещения Коран от проф.Цветан Теофановhttp
://www.islamforbulgaria.com/koran/quran/28.Al-Kasas.htm

 
арабски за начинаещи







Виж целия пост
# 1
EEEE, аз ли съм първа. Ха, дано ми е на късмет и на всички покрай мене Simple Smile
Рафи успех в работата и дано да е за хубаво. Целувки на Анто Simple Smile
Виж целия пост
# 2
  хайде и аз да скокна в новата тема браво на Латея!!!
Виж целия пост
# 3
Рени, честит рожден ден на твоята майчица.
 Да е жива и здрава и да се радва на внуци.



   Латеа, чудесна тема си направила.   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 4
Добро утро момичета!

   Ееее-4-та , това е личен рекорд -обикновенно съм направо на 4-та страница , ако не и на 14-та Joy
   Латеа- страхотна тема! Както винаги!  bouquet  bouquet  bouquet

   Честит празник и да пребъде всичко българско, но да помъдреят най-после политиците ни и ако може поне малко да заприличат на някой свои прадеди Praynig Praynig Praynig

  Рени , честит празник и на твоята майка- да е жива и здрава и  много, много щастие!
 
  Либра и аз като теб мисля да се развихря след малко, защото ако не чистя , ще готвя , а второто е враг на новите ми дрехи, докато от първото може и да сваля някой грам Whistling
  Раф HugЗавиждам благородно- иска ми се и аз някой ден , когато пиша , че Даниел е тръгнал на ясла/градина се е  адаптирал бързо и лесно.... но имам други предчувствия ooooh!Успех на теб утре(още веднъж) и целувки на Анто!

  Латеа- и аз си вземам от закуската... сещам се времето ,когато летях- колко плодове хапвах тогава- точно такива плата имаше за първа и бизнес класа -обелени и нарязани , най-различни видове. А сега само за малкия правя всяка сутрин , а за себе си не- много работа ми се вижда  ooooh!
  Белбей Hug
  Марси- честито ви хубаво време и на вас! При нас преди 2 дни валя доста дъжд и слава Богу защото не беше валяло , а имаше толкова прах... Сега е малко хладно и ветровито...
  Биби- чакаме снимките на Криско!И дано вече нямаш срещи със зъболекаря!
  Спорти- ти какво повишение в длъжност ми направи... LaughingПродуцент JoyДе да беше така! Ти си цар на подбиране на снимки , и то от какви места... едно птиченце ми казва Laughing.Само мога да се уча от теб Peace
  Делта , ти да не се откажеш да сервираш вкусна закуска Naughty

  Хубав ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 5
Рени да ти е жива и здрава майчицата

Динче, ще си помисля за закуските newsm78
Браво Латейкич за темата Hug
Виж целия пост
# 6


                               честит национален празник на всички


рени да ти е жива и здрава майка ти
 

Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ !!!


Латея както винаги, темата е  newsm74
Честит Празник и на майката на Рени. Да е жива и здрава !
Дина  Hug чакам и аз с нетърпение, да гледам предаването   bouquet
Виж целия пост
# 8
 bg 4естит празник на всички  bg
Виж целия пост
# 9
рени, мама е много важен 4век и на голяма дата се е родила, да я поздравиш от нас!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
момичета благодаря много за пожеланията!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 11
Рени, и аз се присъединявам към пожеланията -  да ти е жива и здрава майката - до 120 поне!

Днес ме е обзело едно кулинарно настроение.  Crazy Имам желание да готвя и да се вихря в кухнята, а не с маркера в ръка (не че съм се преучила). Няма край това следване.  Tired Искам да се свършва.. а то още има. Не ми се учи както преди, едвам се насилвам. А с концентрацията да не говорим колко съм зле...  Crazy Имам две теории, или трябва да си почина малко или да сменя вида учебен материал. Ако седна да уча друго ми върви и ми е интересно, ама тия мои бумаги.. Като ги видя вече и ми се отщява.  Sick Да имате идеи как да ми си създам учебен ентусиазъм?  ooooh!

Дина, няма ли да ни изненадаш с нещо от твоята кухня? Скоро ти четох темата в любими рецепти.  Heart Eyes Тези дни ще правя бързите пици, много са идейни!
Дуа, къде се губиш?  Hug


Виж целия пост
# 12
Благодаря за темичката.   bouquet

Е, много хора по Гърция. Че и аз да не остана по назад, поне си пооправих тукашната къща, освен разходките. Ще остана обаче до неделя.

Радвам се, че Дина и Раф се разписаха.
Надето и тя пак стана редовна. Hug

Честито на майката на Рени, да и е жива и здрава.

И не на последно място, Честит национален празник!

Извинявайте за телеграфния стил, но напоследък намирам малко възможности за писане.

 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart на всички!

Виж целия пост
# 13
Рени Честито на майкати да е жива и здрава и да ти е опора още дълги години!
Мерси за хубавата темичка   bouquet
 Корема наистина расте и бебко все по силно рита, ама тва е още малко остана.
 Наде плановете са мама да дойде- определено няма да е тук за раждането ама после. Тогава ще е по необходима  Simple Smile. Пък за нея ще е емоция това ще е първото и пътуване извън Бг.
 Дано да имаме късмет та да се уреди да пътува с една наша позната да не е сама  Praynig
 хайде лека на всички   bouquet
Виж целия пост
# 14
Добър ви вечер девойки, а да попитам масритата, каква е цената на самолетен билет до Кайро и вариантите за летене от България натам... Може да ми пишете и на лични Simple Smile Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия