Корсет за бременни - Variteks

  • 1 469
  • 11
някой ползвал ли е такъв колан и какво мислите за него.Дали наистина намалява тежеста
ето го колана
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_219&products_id=2873
Виж целия пост
# 1
като гледам тези връзки отстрани би трябвало да пристягат,но нали не трябва нищо да ни пристяга на  коремчетата,  Thinking
ще следя темата
Виж целия пост
# 2
Подобни неща са напълно ненужни и безсмислени  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз ползвах колан за бременни, който много бързо ми стана ужасно малък.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1998 не е същия, но по-подобен не намерих в нет-а.
За известно време много облекчаваше, когато ходех бързо. Без колан постоянно си придържах корема. Но вече съм в 9 мес, и много добре без колан Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Не съм ползвала и не бих носила подобен корсет. Мисля, че нищо не трябва да пречи на бебчо.
Носих колан след раждането, но ползата от него е спорна.
Виж целия пост
# 5
И аз мислих да си взимам колан за бременни,но се отказах,защото малко ме притеснява това пристягане на корема newsm78(въпреки,че сигурно са го измислили),но мисля да си взема колан за след раждане.
Виж целия пост
# 6
Аз си купих колан за бременни, беше по-различен от този, носех го когато физическата ми активност беше по-голяма, дълго ходене пеша или ремонта, който правехме, на път. Облекчаваше ми тежестта.
Коланите са направени така, че не стягат корема, а го поддържат отдолу и не притискат, поне този, който имах аз. Той също е закупен от Данет. Аз не го носех постоянно защото е като дълбоки бикини на дупето и с летните рокли си беше грозно. Този не мога да преценя дали е достатъчно еластичен на корема.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвах подобен, въопще не ми беше удобен, носила съм го само няколко пъти. Според мен е напълно ненужен
Виж целия пост
# 8
Като замисъл са много добри. Но, маи никоя майка не е доволна от тях.
Виж целия пост
# 9
Парите за подобни неща са хвърлени на вятъра. Може и да облекчава тежеста,но да предпазва от появата на стрии  Thinking
Виж целия пост
# 10
Не мисля,че ще ти е кой знае колко полезен.
Виж целия пост
# 11
в крайна сметка реших да си поръчам този колан като дойде и го пробвам ще пиша как
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия