За българското знаме

  • 561
  • 3
Пускам темата, защото вчера разхождайки се из квартала ми направи впичатление колко много хора даже и не знаят как се слага българското знаме.
Моля ви да обърнете внимание - когато знамето се пуска да виси от тересата надолу БЯЛОТО винаги е в ляво.
На вас правят ли ви впечетление подобни неща? И дразните ли се от това незнание?
Виж целия пост
# 1
Подобни неща и на мен ми правят впечатление.Умирам,когато видя жена с неподдържани обувки,коса и нокти.То много сложно да се подстрижеш,да си оправиш ноктите и да отидеш до обущаря.
Виж целия пост
# 2
  Ами сигурно е важно, но... Благодаря ти все пак - и аз не знаех.
Все си мисля , че май по-скоро трябва да се радваме, че толкова много хора са се почувствали патриоти и са изложили трибагреника. Аз вчера /03.03/ бях в Копривщица и останах приятно изненадана от огромното количество хора, които са се сетили да почетат националния ни празник на такова свято място. Още по- радостното за мен беше ,че все бяха млади хора.
Виж целия пост
# 3
АЗ се радвам , не ми разбирай грешно, пуснах темата точно за тези, които искат да сложат знамето, но никога не са се замисляли има ли значение как виси? Замислете се само сложено в обратна посока става червено зелено бяло..няма нищо общо с нашето знаме.  Wink

Chanel и тези неща ме дразнят ужасно...ама то си е друга тема  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия