Трикове и помощни средства да залъжем глада !

  • 3 325
  • 10
Моля, споделете какво правите когато сте на диета и ви обземе глада ?
Виж целия пост
# 1
Когато съм гладна, ям  Laughing
Има доста теми, в които се разисква влиянието на глада и силно ограниченият прием на храна. По-добре си забързай метаболизма, а не си свивай стомаха и главата с глад  Naughty
Виж целия пост
# 2
Как ? Имаш ли лекар или диета ?
Виж целия пост
# 3
1-во: започни да спортуваш ако не всеки ден, то през ден. Един два месеца. Ако не помогне, 2. спираш сладки, пържени, тестени. Пак един два месеца. Ако и това не помогне, тогава можеш да помислиш за някакъв по-специален режим.
Или с други думи пробвай първо по-безболезнени и лесни начини преди да извадиш тежката артилерия.
Колко килограма имаш да сваляш?
А за мен: аз нямам диета, но начинът ми на хранене е високо-мазнинен, ниско въглехидратен. Ако искам да смъквам, намалявам леееко порциите, но се храня най-малко 3 пъти на ден.
Пий много вода (2-3 л дневно)  Peace
Виж целия пост
# 4
Висока съм 167см. и тежа 62 кг.
Мисля, че трябва да сваля малко.Изглеждам закръглена.

Не ям сладко и пържено. Истината е ,че не се движа. Работата ми е такава. Имам 3 деца и не мога да спортувам.Знам ,че звучи банално ама нямам време.
Благодаря за съветите ! Имам голям апетит и имах нежда да се преборя с него.
Виж целия пост
# 5
Мога да ти повярвам това с нямането на време... 3 деца не е малко. Но аз бих спортувала с тях. Играй мач ако имаш момчета, скачай на въже ако имаш момиченце, или се гонете всички. Ако имаш дете до към 20 и няколко кг, може да го качваш по баири или стъпала на конче. Използвайте всеки момент да сте навън и да се забавлявате сред природата.
Аз съм 165 и аз бях 60 кг, но за няколко месеца с много спорт и режим станах 50, които поддържам и сега плюс минус 1-2 кг.
А за голям апетит можеш да ядеш обемни неща, но нискокалорични. Това са зеленчуците например. Яж меса, яйца и салати. Въглехидратните храни (особено тези с висок гликемичен индекс) вдигат нивото на кръвната захар, което води до глад->повече ядене от което организмът няма нужда.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Страхотна си ! Много, много ти благодаря ! Hug
Виж целия пост
# 7
буболечка,много ме заинтригува.Аз от доста време или съм на диета,или пия нещо и ако смъкна 2 кг,после качвам 4кг.А кои храни са с висок гликемичен индекс?Явно трябва да мина на нещо от рода за разделното хранене,а не да се мъча непрекъснато,а резултатът да е дрехи,още по голям размер Sad
Виж целия пост
# 8
Що е то ГИ?
Виж целия пост
# 9
Благодаря Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм малко скептично настроена за този ГИ. Излиза че е 3.5 пъти по-добре да изядеш 100 гр. фъстъци отколкото същото количество ябълка. Според мен към него трябва да се придържат само хора, които имат проблеми с кръвната захар. За мен най-доброто залъгване е с чаша неподсладен ароматичен чай. Има много различни видове вносни, малко са скъпички. От българските мога да предложа ментов, аз лично това пия вместо втора закуска към 9.30 ч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия