Течен прах за пране

  • 9 880
  • 55
Момичета,някой пробва ли вече течния прах за пране,чиято реклама се завъртя наскоро по TV(мисля,че се казваше Eliesse,поправете ме,ако греша)?  smile3506
Реших да се консултирам с вас преди да пристъпя към пазаруване.   smile3525
Виж целия пост
# 1
Незнам за този, но аз си пера дрехите само с течния Персил и Первол! Прах не ползвам
Виж целия пост
# 2
Ами то май и аз ще спра да пера с прах,защото много взе да ми оцветява дрехите(при неправилно дозиране  Blush   )
Виж целия пост
# 3
На мене не, че ми се оцветяват, но са много по-меки и дрехите седят като нови. Никакво избледняване на цветовете не се получава!
Виж целия пост
# 4
Аууу,а аз къде съм блеяла до сега?!   smile3508   Ама ето това им е хубавото на коментарите - винаги има какво ново да научиш.   bouquet  (само,дето се чувствам малко като паднала от Марс)   doh
Виж целия пост
# 5
Тук течните перилни препарати са много по-популярни от праховете. Ползвам си течен Тайд и за пералня с горно пълнене (така и се казва?) и си пере екстра.

Темата определено не е за Красива Мама. Чиста мама - по-може.  Laughing
Виж целия пост
# 6
Просто не намерих по-подходящо място.Благодаря за инфото!
Виж целия пост
# 7
И аз от няколко дни го гледам този прах и мисля да го взема, но засега имам Персил.
Иначе съм много доволна и от Рекса.
Виж целия пост
# 8
И аз от няколко дни го гледам този прах и мисля да го взема, но засега имам Персил.
Иначе съм много доволна и от Рекса.
Рекс имат ли течен перилен препарат?
Виж целия пост
# 9
Онзи ден купих Перлол за тъмни дрехи, но се оказа, че е е много тръудно да напълним пералня само с черни дрехи. Дали ще има проблем да слагам и при цветни или ще се получи боядисване.
Виж целия пост
# 10
И аз имах течен Ариел и бях много доволна от него,но не беше купен от тук а от Германия и не беше евтин.Повече ми харесва течния от прахообразния перилен препарат.И нямаше нужда от омекотител,което си е предимство.
Виж целия пост
# 11
Скоро взех най-обикновен - медикс, просто, за да пробвам. Ами да ви кажа - мирише невероятно и белите следи по цветните дрехи от праха ( при неправилно дозиране) ги няма. Ще пробвам и други марки. Тайд и аз съм ползвала в щатите, добър беше, но в Бг мисля, че го няма. Поправете ме, ако греша.
Виж целия пост
# 12
И аз от няколко дни го гледам този прах и мисля да го взема, но засега имам Персил.
Иначе съм много доволна и от Рекса.
Рекс имат ли течен перилен препарат?
Ползвам Рекс, харесва ми как ухае и изпира отлично.
Имаше тема специално за Рекс.
Виж целия пост
# 13
от почти 2год.използвам течния ARIEL и не смятам да го сменям,но омекотител слагам,че иначе дрехите са едни такива твърди.
Виж целия пост
# 14
Цитат
Онзи ден купих Перлол за тъмни дрехи, но се оказа, че е е много тръудно да напълним пералня само с черни дрехи. Дали ще има проблем да слагам и при цветни или ще се получи боядисване.

Не,няма да се боядисат-той не боядисва/прахът/.Аз към тъмното не слагам само черно,а синьо,кафяво,сиво че дори и червено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия