Re: БЕБЧЕТО МИ НЯМАШЕ ПУЛС

  • 871
  • 2
здравейте момичета  моля да ме извините ако има вече такава или подобна тема аз сам от най новите вав форума но вапреки това сам изчела почти всички подобни на мойте преживявания преди месец направих аборт и от тогава само това правя чета и тарся отговор на вапроса какво би довело до това бях в 9 г.с и много штастлива когато прокарви и ми казаха че се налага аборт изпаднах в ужас таи като това не е парвата ми бременост и за мен бе6е неучаквано сега обаче ужасат ми е два пати по голям таи като не спира да си задавам вароса зашто каква е приината агто не можа да ми отговори а когато човек знае от какво да се страхува стахът би бил по малък не очаквам отгово от вас пиша ту заштото с изненада открих колко мили са всички момичета в този форум как се подкрепят и окуражават и колко близки ги чувствам макар че сме непознати сажелявам за всички които са преживели подобно нешто и дано повече никога да не ви се случва ако има някои с проблем като моя моля споделете вие успяхте ли да разберете причините довели до това благодаря на всички само напред
Виж целия пост
# 1
Горе главата! Така е трябвало да се случи сигурно! Сигурно ембриона не е бил оформен генетично както трябва и в такива случаи е по добре организма да го отхвърли , отколкото да се роди дете с аномалий! Горе главата , следващият път няма да има праблеми! Имам позната на която се случи същото малко приди сватбата, беше ужасно ,но още на следващият месец забременя пак , въпреки че лекарят и каза да изчакат малко. В момента детенцето и е на 4 годинки.Важно е да не се отчайваш! Grinning
Виж целия пост
# 2
От личния си опит те съветвам две неща-първото е да не допускаш отчаяние в сърцето си нито за секунда!Второто е да не се осланяш на съвети,че такива неща просто се случват и природата си знае работата !Няма дим без огън,щом се е случило,трябва да има причина...
За съжаление аз бях достатъчно глупава след първия си аборт и реших,че просто е имало да става!След втория,който се случи с ембрион на същата възраст,само 6 месеца по-късно,ми идваше да си оскубя косата! И с основание,де...
Направи си изследвания и направи всичко възможно да намериш причината,за да не минеш по този път отново-тогава е много по-трудно!
Всичко добро,мила!Желая ти прекрасно бебче!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия