Ускорен пулс....

  • 4 631
  • 8
Здравейте, от сутринта съм с ускорен пулс ,които варира между 105  и 125 , кръвното ми е не е променено 100 на 60, както всеки ден.
Дали е опасно да поддържам толкова високи стойности???
Благодаря
Виж целия пост
# 1
А това често ли ти става, или само днес го забеляза ?
Виж целия пост
# 2
А това често ли ти става, или само днес го забеляза ?

Не мога да кажа ,че ми се случва често, но днес просто усещам напрежение....
Виж целия пост
# 3
Вземи един Валидол, под езика се слага и се изсмуква. Ако обаче не ти минава или се повтори - на лекар.

Има ли обективен повод да ти е напрегнато ? Или просто ей така.
Виж целия пост
# 4
Ами просто се успокой и не го мисли толкова,както и недей да броиш постоянно колко  бързо работи сърцето.Ако оплакванията са чести и продължителни-не е лошо да се консултираш с личния си лекар .
Виж целия пост
# 5
Не съм напрегната, но съм преуморена много....
Виж целия пост
# 6
Постоянното ми кръвно  е 95 на 65 а пулса ми е винаги ускорен 100-115-125 newsm78 newsm78
Ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 7
Винаги пулсът ми е бил около 100 и не ми е пречел.Но меналата година горе-долу по това време взе да стига до 122 и така няколко дни.Вдигнах и кръвното,което по принцип ми е ниско.Отидох на кардиолог,оказа се,че имам синусова тахикардия и ми изписаха бета-блокери,които и до сега си пия и се чувствам добре.Много рядко пулса ми стига до 96,и то само ако съм ядосана или притеснена нещо.
Сега си преуморена и може и от това да е,но ако продължи така те съветвам да отидеш на лекар,не е шега тая работа.
Успех
Виж целия пост
# 8
Психическото напрежение се отразява върху честотата на пулса.Така че се успокой,почини си малко,излез на въздух.Ако се ускори си направи и консултация със специалист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия