Помогнете с размерите на количка Кенгуру ексес

  • 1 204
  • 5
Здравейте на всички , моля ако някой има размерите на ексес, да ги напише ! Чакам бебче , а в Бургас няма магазин ,в който да ми кажат размери , Благодаря ви предварително!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Малко са приблизителни размерите, но:
Размери на коша за новородено:
дълж. 76см(от вътрешната страна)
шир.36см(пак от вътрешната страна)
Размери на рамката:
дълж.73см(в долната част), по диагонала на рамката-97см
шир.47см
височина 94см
Размери на летния кош
дълж.94см(това е в най сгънато положение на поставката за крака,т.е. има поне още 15-20см аванс)
шир.43см
Количката се сгъва единствено като рамката се сгъва на две през средата, а коша се маха. При летния вариант може коша да си остане като се свива количката, но аз лично още не съм го пробвала този вариант, защото не ми се налага да я сгъвам.
Надявам се да съм била полезна Hug
И пак казвам, че размерите са приблизителни, защото ги меря без да разглобявам количката и като е с покривалото  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
 Hug Hug Hug много ти благодаря ,а ако имаш време ще ми пишеш ли дали си доволна от нея, защото много си я харесвам , но мисля че май е  тежичка  Thinking Благодарско са инфото   bouquet
Виж целия пост
# 3
Количката , мисля че я дават 13кг с коша за новородено и 10-11кг с летния кош. Не е  от най-леките колички, но е супер маневрена и много лесно се бута, така че килограмите не и се усещат(поне в началото Laughing) Коша за новородено е голям и широк и много удобен-сина ми спокойно си изкара в него до 6м, единствения недостатък и то голям е, че коша не се повдига и детето трябва да стои все легнало, а пък то на още от средата на 4тия, 5тия месец ще иска да се надига да гледа. Ние затова и го сменихме с летния по-рано, иначе мисля че можеше да си е с него до 7-8м. Летния кош е широк, дълъг, няма опасност след време на детето да му висят краката по асфалта  Laughing, но пък сенника му е плитък и трябва задължително с чадърче. За мен важното като си избирах количка беше да е широка, за да му е комфортно на бебето, защото живея в къща и няма да качвам стълби и кг. нямаха значение, но сега разбирам, че и други неща имат значение Simple Smile. Като цяло е удобна, стабилна количка и на мен лично не ми идва тежка, но е голяма (една приятелка ми каза, че не влиза в таксита с метанова бутилка), така че трябва да си прецениш за теб кое е важно и с какво можеш да направиш компромис. Аз бих я препоръчала. Мога да дам съвет, ако се спреш на нея, аз си купих количката без коша за новородено, а него си го взех от продавалника на половин цена почти не използван  Wink.
Виж целия пост
# 4
И аз съм много доволна от Ексеса.Само нея си ползваме и досега,макар че все имах идеи да купуваме лятна и по-лека количка,но накрая си останах с Ексеса.Препоръчвам ти я,ако нямаш намерение да изкачваш стълби с нея и задължително с кош за новородено.Чадърче наистина ще ти трябва,но така е с почти всяка количка.Големите гуми и амортисьори са голямо предимство.За детето също мисля,че е комфортна.Нашият асансьор е доста малък и за мен размерите бяха от значение.Влиза,макар и под ъгъл Simple Smile.Успех!
Виж целия пост
# 5
 newsm51 благодаря ви момичета , много полезна информация ми дадохте , мисля да се спра на нея  макар ,че живея на 3 етаж и ще изкачвам стълбички и асансьорът ни е тесен , ама ще се справя  Laughing иначе адски много ми е харесала ще видим като я ползваме .Още  един път благодаря !  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия