...значи съм мухльо!?

  • 17 663
  • 246
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78
Виж целия пост
# 1
......
[тука жени да не успокояват, явно е обидно]
Виж целия пост
# 2
 Някой мъж да ме успокои ако може! newsm45 smile3504
Виж целия пост
# 3
Извинете... веднага си изтривам мнението....

Мдам, изглежда си мухльо...
Виж целия пост
# 4
Извинете... веднага си изтривам мнението....

Мдам, изглежда си мухльо...

Не ...... Wink
Виж целия пост
# 5
Не, да... все тая... ти си си го написал в заглавието на темата!  smile3534
Виж целия пост
# 6
Някой мъж да ме успокои ако може! newsm45 smile3504

Какви мъже дириш по никое време??? Сега е модерно вечер мъжът да не се прибере при семейството си, а да обикаля баровете, барабар с ергените, започне ли да се държи като голям човек, който може сам да се грижи за себе си - става мъж под чехъл ... това е положението ...

П.П. Не бой се, има и по-зле от теб, вкъщи мъжът ми готви, сега се чудя аз ли да се срамувам, че не ми е по сърце печката или от него, че ползва кухнята  newsm50 добре, че пие ракия и от време на време псува, че съвсем се бях притеснила  Praynig
Виж целия пост
# 7
Да се засрамиш на секундата с такъв мъж, ей!

Аз вече си сипя главата с пепел!

 Joy hahaha Joy hahaha

(пързалка-непързалка, забавлявам се)
Виж целия пост
# 8
Не, да... все тая... ти си си го написал в заглавието на темата!  smile3534

Само едно изречение и си обърна мнението hahaha
Не искам да чуя само един коментар по въпроса ...това е, така че ако каза каквото имаше остави темата намира, ако не ...излей се на ново с нова позиция! smile3534
Виж целия пост
# 9
Умните хора си променят мнението... ама ти второто ми мнение все повече го затвърждаваш!
Виж целия пост
# 10
Умните хора си променят мнението... ама ти второто ми мнение все повече го затвърждаваш!
Уффф .....какво ти направих пък на теб не разбрах!
Ако отвърна на тона ти по-мъжествен ли ще съм! hahaha
Виж целия пост
# 11
За мъж използваш доста емотикони. Ако не си тийн, то си преливащ от естроген мъж.
Знаеш ли как ще ти се зарадват в ДиС?!
Виж целия пост
# 12
Ами вършиш има-няма 1/10 от работата у дома, от това, което си написал.
Сменяш памперс и пазаруваш, чудо си направил, брей!
Това мъжете една прахосмукачка ще пуснете и ще излезете най-преработили се на света  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Защо си се замислил по този въпрос ?
Някой нещо те е обидил или ти е подхвърлил нещо ... ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Защо си се замислил по този въпрос ?
Някой нещо те е обидил или ти е подхвърлил нещо ... ? Rolling Eyes

Защото си мисли, че толкова много работа върши вкъщи, че жена му му се е качила на главата и ако аверчетата в кръчмата пред блока разберат, ще го обявят за мухльо. Мдаа, семейни ценности, братче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия