От червена коса към шоколад нюанси-с коя боя?

  • 9 376
  • 8
Здравейте, каква боя да си купя , за да "бутна" възможно най-бързо червения цвят.
Някой правил ли е такава промяна, споделете как?
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следа, че и аз обмислям такава промяна.
Виж целия пост
# 2
Аз. С черно.
Виж целия пост
# 3
Запис Peace
Виж целия пост
# 4
  От червеното няма отърваване.Единсвено става с черно или тъмно кестеняво.От октомври месец се боря да постигна нещо по-светло шоколадово,но всичко беше напразно.В корена става,но надолу избива червено.Вече мислех да прибегна до обезцветяване,когато реших да изпробвам  за последно някой ремувър за да видя какво ще стане.Е,червеното доста падна,но все пак мъничко остана ,но поне косата ми е равномерна на цвят,който хич не е лош.Сега си мисля,че наиснина вече ще постигна желания шоколадов цвят.
Виж целия пост
# 5
Аз съм правила подобна промяна! От червена исках да се направя тъмно кестенява. Изключително трудно ми беше, но постигнах ефекта след 3-4 боядисвания и тогава реших, че не ми отива. После пак трудно си върнах стария цвят! Имай впредвид, че червеното много трудно пада и все избива. Ако искаш, не се прави сама, а отиди да се консултираш с фризьор. Успех!
Виж целия пост
# 6
Всъщност кава боя, ремувър...ползвахте за тази цел ме интересува, чудя се какво да купя, може би някоя с добра покривност...но незнам каква
Виж целия пост
# 7
Ако основата на косата ти е червена, то ако искаш да постигнеш шоколадов цвят трябва да използваш натурална кестенява боя без никакви оттенъци. Така след като отдолу избие малко от червеното, цвета ще се затопли и ще е близко до шоколад. Ако направо слагаш някакъв топъл кестеняв тип шоколад върху червеното ще избива винаги на червено.
Виж целия пост
# 8
Правила съм го тоя номер само ,че на фризьор . Той ми махна първо червеното с  специален крем ( за съжаление незнам марката) .
И пак след това ми трябваха още няколко боядисвания докато се махне червения нюанс.
Трудна работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия