Какво правите,когато хомеопата ви е в отпуск?

  • 1 539
  • 24
Докторката ни е в отпуск до 12.03 ,а детето ми е с ужасна кашлица,не сме спали цяла вечер.Преди две седмици беше със същата кашлица,дадоха му лекарство и почти му мина за два дни.Сега какво да правя,като е в отпуск,какво да му дам?
Виж целия пост
# 1
Обади и се по телефона Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
обадих се ,но не ми вдига
Виж целия пост
# 3
обадих се ,но не ми вдига
Това е много гадно.Дано скоро сама ти позвъни или вдигне.Идея нямам как да постъпиш.Нашата хомеопатка не ме е поставяла в такава ситуация Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Прави му чай чета от лайка и подбел и  ако имаш инхалатор инхалации само с физиологичен разтвор и продължавай да звъниш по настоятелно. Успех Peace
Виж целия пост
# 5
Напиши й SMS, че сте зле и да ти се обади при първа възможност...
Виж целия пост
# 6
Използвам традиционна медицина, в никакъв случай хомеопатични лекарства. Не давам нищо, което той не е предписал. После той дава нещо, с което "изчиства" организма.
Виж целия пост
# 7
Говорих със сестрата на докторката,каза ми да му дам от последното лекарство,две дози.Ходихме при личната да го чуе,защото кашлицата е ужасна,според нея е с бронхит и то сериозен.Каза ,че е възможно да премине в пневмония.И сега му дадох лекарството.
Виж целия пост
# 8
Изобщо не бих се доверила на сестрата.Особено пък като не са прегледали детето.Мятай традиционната медицина,после ще му мислите като се върне хомеопатката ви.Но пък не и прави чест,че не ви вдига телефона.То ясно че иска да си почине ама все пак става въпрос за деца.
Виж целия пост
# 9
Но пък не и прави чест,че не ви вдига телефона.То ясно че иска да си почине ама все пак става въпрос за деца.
А защо не предположим, че може да е извън страната...Или че тя/той са възпрепятствани точно в този ден, час; може нещо да се е случило...и т.н. и те са хора.

joji04, напиши й смс, ако вече не си го направила, прати й мейла си. Може да има достъп до интернет, а да няма възможност да се обади.
Виж целия пост
# 10
Свързах се със сестрата,каза да й пиша мейл.Писах ,но нямам още отговор.Детето спря да кашля,но диша много тежко.Ако не ми отговори и днес почвам с традиционната медицина.Няма време да чакам повече.Детето наистина е зле.
Виж целия пост
# 11
Свързахме се и всичко се оправи.Даваме от последното лекарство през два часа и е много по-добре.Ще се оправим без традиционна медицина.
Виж целия пост
# 12
Супер! Това да се чува!  Wink  Hug
Виж целия пост
# 13
Браво.Радвам се за вас Hug
Виж целия пост
# 14
Аз намерих решение на проблема.Купила съм си 3 книги за хомеопатията и ако лекарката не вдига телефона или е в чужбина сама лекувам детето, но преди това задължително я водя при личната лекарка.
Това се случи този петък.Вдигна 39 градуса Т, заведох я при педиатъра, тя изписа нещо, но аз си купих хомеопатичните на Боарон и давах.До вечерта нямаше помен от Т.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия