Никога повече Toyota !

  • 7 262
  • 14
 Ако сте пред дилемата каква кола да си купите,бягайте от Toyota.
Не заради марката,към нея нямам забележки,а заради обслужването и сервиза им.На 26 Януари след месец и половина чакане колата ни успя да влезе в сервиз и до днес все още не е готова. И забележете,нямаше никакви сериозни повреди, беше си в движение.  Twisted EvilВърха на наглостта беше,когато миналия петък отивайки лично да ми обяснят що за безочие е това и кога все пак ще си получим колата останах шокирана... Колата тепърва чакала повторен оглед от застрахователя  Shocked #Crazy. Е какво м**а му чакахте повече от месец. А кога ще е готова никой не знае,трябва по звездите да гадаем.
 Някой ще каже да се жалваме..., м дааа и това вече стана при предишен случай. На оплакване до Toyota Европа отговора беше,че Toyota Румъния е под ръководтвото на Toyota България ,дa се обърнем към тях.  Twisted Evil #Crazy Дори не знаят къде е София... Shocked Друг е въпроса,че на телефоните в сервиза не вдига никой и ако искаш да получиш информация трябва да отидеш до там...Кошмара е абсолютен,така че ако не сте мазохисти и искате кола,която да карате,пропуснете Toyota. Crossing Arms Tired А за нас остава успокоението,че може би този месец ще си вземем колата. Sick
Виж целия пост
# 1
Офф, това си е наистина е...и безобразието! Не им ли спретна един скандал в офиса? Аз, когато знам, че съм си в правото, съм направо грандиозна Mr. Green Може да не ускори нещата, но поне ще си излееш нервичките Peace
Виж целия пост
# 2
В тази страна няма свестни адвокати. Когато някой ги подпука за сериозно обезщетение за този престой, тогава ще започнат да работят както трябва.
Виж целия пост
# 3
Фантичка сервиза не може да започне да работи по колата преди да са приключили огледите от застрахователя.Така ,че вината отчасти е и при тях.
Сложи и в заглавието конкретния сервиз на Тойота ,тук в Русе са перфектни .
Виж целия пост
# 4
Аз от сервиза на  Toyota съм супер довлна. Карам японска кола, не е Toyota, но понякога ползвам техните услуги и нямам забележки...ноооо, виж сервиза на марката която карам, там е друга работа...за елементарна щета, колата стоя 3 месеца в сервиз и то не заради лиспваща част (т. е да трябва да се чака) а поради некадърност на персонала.
Така, че ти с твоя един месец престой.... Mr. Green...шегувам се естествено, знам че не е приятно. Дано скоро се отстрани проблема и не подписвайте ППП докато не огледате обстойно как са отстранили щетата и какво точно са правили.
Последно идиотите от гаранционния ми бяха закачили светлината на номера на мястото на 3-тия стоп  ooooh!
Виж целия пост
# 5
За съжаление положението със сервизите е такова не само при дилърите на Тойота. Да не ти казвам Балкан Стар какви ги правят ....  Twisted Evil Просто тук в България си правят каквото искат.
Виж целия пост
# 6
Фантичка сервиза не може да започне да работи по колата преди да са приключили огледите от застрахователя.Така ,че вината отчасти е и при тях.
Сложи и в заглавието конкретния сервиз на Тойота ,тук в Русе са перфектни .


И аз съм доволна от сервиза на Тойота във Варна. Peace
Виж целия пост
# 7
За съжаление положението със сервизите е такова не само при дилърите на Тойота. Да не ти казвам Балкан Стар какви ги правят ....  Twisted Evil Просто тук в България си правят каквото искат.
мда днес видях че балканстар са ми омазали цялата врата с боя, докато са оправяли задната броня
Виж целия пост
# 8
 Става въпрос за сервиза в София на Цариградско шосе. Twisted Evil

Фантичка сервиза не може да започне да работи по колата преди да са приключили огледите от застрахователя.Така ,че вината отчасти е и при тях.
Сложи и в заглавието конкретния сервиз на Тойота ,тук в Русе са перфектни .


 Оооо,те минали веднъж преди месец... Close
 Сега защо някой е решил,че трябва пак да минават един господ знае.
Виж целия пост
# 9
Става въпрос за сервиза в София на Цариградско шосе. Twisted Evil

Фантичка сервиза не може да започне да работи по колата преди да са приключили огледите от застрахователя.Така ,че вината отчасти е и при тях.
Сложи и в заглавието конкретния сервиз на Тойота ,тук в Русе са перфектни .


 Оооо,те минали веднъж преди месец... Close
 Сега защо някой е решил,че трябва пак да минават един господ знае.
Търси и застрахователите .
Веднъж годишно или с писмо анкета или с тел. обаждане ни искат мнението за сервиза в Русе затова си мислех ,че много държат на качественото обслужване на оторизираните сервизи.
Виж целия пост
# 10
Проблема ти не е с Тойота,а с ТМ-Ауто.Ние също си купихме преди няколко месеца тойота,но познати,работещи там ни предупредиха да избягваме въпросния сервиз.
Следващия път като имаш проблем с колата,просто я закарай на сервиз на Тойота в друг град.
Виж целия пост
# 11
За това мъж ми си оправя колите сам!!!
Виж целия пост
# 12
Проблема ти не е с Тойота,а с ТМ-Ауто.Ние също си купихме преди няколко месеца тойота,но познати,работещи там ни предупредиха да избягваме въпросния сервиз.


 За мен са едно,заради ТМ-Ауто повече никога няма да си купя Тойота и съответно не бих я препоръчала на нито един познат. А да не би като се жалвах на по-високо ниво някой да направи нещо???  newsm78
Виж целия пост
# 13
Ти си знаеш.Аз само си казвам мнението.Ние есента трябва да я носим на преглед и мислим да идем до Русе или Пловдив,само не в този сервиз тук.Иначе колата е страхотна,но в Бг нещата са такива-и да се оплакваш,и да не се оплакваш на по-високо ниво,дреме му на някой.
Ние още преди да си купим кола проучвахме първо сервизите-за Балкан Стар са ти казали,за тези на Шкода пък пишеше още по-ужасни неща и накрая намерихме компромисен вариант-тойота,но не в София.
Виж целия пост
# 14
Проблема не е само в сервиза на  Toyota и Балкан стар и абсолютно всички оторизирани сервизи са абсолютни мошенници Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия