Кърмя 1 година

  • 1 068
  • 20
От доста време чета само тук в този форум.
Днес влязох с една единствена цел: ДА СЕ ПОХВАЛЯ И ДА БЛАГОДАРЯ!

КЪРМЯ АЛИСИА 1 година! И съм изключително горда, че успях в тази първоначална безкрайна борба, а в последствие прераснала в удоволствие и пристрастяване.

БЛАГОДАРЯ на всички, който ми помогнаха и ме поткрепиха в началото и през трудните периоди!
БЛАГОДАРЯ на съпругът ми, който бе до мен неотлъчно и си остана луд фен на кърменето!
БЛАГОДАРЯ ти ТАНЯ /БУ/за всичко, което направи за нас с АЛИ, за статиите, за помоща, за безкрайните практически съвети, за всичко!

Надявам се, че тук ще има и други такива теми!
Виж целия пост
# 1
Хубаво е да прочетеш такова нещо. smile3501 smile3501 smile3501Радвам се за вас! newsm51
Стискайте палци и на нас да се кърмим ПОНЕ 1 година! Wink
Виж целия пост
# 2
Поздравления!!! smile3501 newsm51
Виж целия пост
# 3
 Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 4
Браво момичета!  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Справили сте се страхотно и двечките!
smile3521   smile3525Много ви се радвам!   newsm44
Виж целия пост
# 5
Честито! Дано и аз да мога да пусна такава тема след време! Желая ви да се кърмите успешно още една годинка!
Виж целия пост
# 6
Ами да ти пожелая да кърмиш поне още една
А това за пристрастяването и аз го усещам. Няма идея как ще спра да кърмя. Толкова много ми харесва. Да легнеш до бебчето си и да го гледаш как няма нищо по-важно за него в този миг... Хммм блаженство
Виж целия пост
# 7
БРАВО НА ВАС  Hug
И аз се канех да пусна такава тема, но ти ме изпревари  Wink
Много съм щтастлива и благодарна на подкрепата на всички от този форум и най-вече на Бу! Кърмя детето си вече една година и съм убедена, че ще продължим още месеци напред. Това е наистина нещо много съкровено между мама и бебе и съм щастлива, че мога по този начин да дам на моето порастващо момченце частица от себе си. Благодаря ви за помощта!   bouquet
Виж целия пост
# 8
Браво,момичета - да са ви живи и здрави страхотните пораснали вече човечета и още дълго да се радвате и да запазите тази невероятна връзка с тях Grinning
Много ни амбицирате с такива истории - надявам се и ние зимата да пуснем подобна тема Praynig
Виж целия пост
# 9
Поздравления!!! Чудесно е да прочетеш споделеното от една щастлива мама!!Нека все така с удоволствие, гордост и успех да се кърмите!! newsm51
Виж целия пост
# 10
Честито Пела. Стискам палци и ние да стигнем до там. Щастливка си. Дано да продължите още.
Виж целия пост
# 11
Поздравления! Да продължавате да се кърмите, докато ви харесва. След няколко дни и ние правим годинка кърмене.
Виж целия пост
# 12
Поздравления на мама, бебо и тати!
Бъдете здрави и продължавайте в същия дух!
Присъединявам се към Вашите благодарности. Кърмя Симонка вече година и два месеца. Успеха си дължа на майките от форума.
Виж целия пост
# 13
Браво Пела! Това си е постижение в днешно време, така че не бива да спираме да се хвалим Simple Smile

Аз също смятам, че е пристрастяване и не знам как ще се откажа някога от това, но с времето ще разберем...
Виж целия пост
# 14
Браво, браво!
Хайде, сега пу! ти гониш - първо мен, после Iva_D Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия