Готварска печка НЕО или Снайге?

  • 14 383
  • 15
Трябва да купим готварска печка, но сме на квартира и не искаме да даваме много пари, защото не се знае после дали ще ни върши работа в новото жилище. Искаме да е с газови и обикновени котлони и нормална фурна. Спрели сме се на модели от тези две марки, но се чудим коя е по-добрата!
Моля, ако някой има представа или опит да сподели!
Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 1
Ако изборът ви е конкретно между тези две марки, определено е по-добре Снайге. На Нео-то изобщо им нямам доверие от момента, в който приятел ми сподели, че е видял в един от техномагазините строени до тавана продукти от тази марка, чакащи за подмяна или ремонт.
Виж целия пост
# 2
Нео никога по-вече за мен, просто са боклуци
Виж целия пост
# 3
Свекърва ми има печка Снаиге - около 4-5 години вече, не помня. Малка е с два котлона и фурна - доволна е, но котлоните и фурната не могат да работят едновременно.
За Нео, нямам отзиви, имам едно двд тяхна марка - до гаранцията се развали два пъти. Макар, че с техниката всичко е на късмет, вземи Снайге то - стара марка са, ако не са станали и те китайски.
Виж целия пост
# 4
 Неото е евтино ,но после излиза много скъпо. Съжалявам ,че си купихме готварска печка Нео... Sad
Виж целия пост
# 5
Снайге.
Виж целия пост
# 6

 Peace
Виж целия пост
# 7
Беко или Санг.
Нагревателоте на фурните им са слабост, но се преодолява.
Виж целия пост
# 8
Беко или Санг.
Нагревателоте на фурните им са слабост, но се преодолява.

Моята е санг и наистина се прецака фурната, но един младеж я оправи за 5 минути  Flutter
Виж целия пост
# 9
Беко или Санг.
Нагревателоте на фурните им са слабост, но се преодолява.

Беко!  Peace
Виж целия пост
# 10
Имам Нео - стъклокерамичен плот и фурна. На две години са, нямала съм никакви проблеми, засега. Надявам се и да нямам в близко бъдеще.
Виж целия пост
# 11
И аз казвам Беко!
Виж целия пост
# 12
С печка Нео сме, с обикновени котлони. Ами само малко повече дрънчи като е на вентилатор но пък няма грешка до сега. И часовник си има и грил....всичко. Не мога да се оплача, поне за сега. Повече от година си я ползвам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Имам Нео с 2 газови и 2 обикновени котлона. Е, няма такъв боклук. Вече има смене реотан, дрънчеше ужасно, боята вътре се излющи, а отвън ръждяса. Няма и 3г.
Виж целия пост
# 14
Не си купувай Нео! Няма по-голям боклук! От две години имам готварска печка Нео с обикновени котлони и постоянно нещо й се прецаква. Едно по едно сменихме всички копчета за котлоните и за фурната, след това нагревателите...  За новото жилище си взех Самсунг и се моля да този път да съм уцелила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия