Питане за бременност с близнаци, но.......?

  • 1 667
  • 10
Здравейте,
При последния преглед на жена ми при гинеколог(3месец), й казаха, че  ще има близнаци, ама не.......
Доктора й казал, че единя е неразвит и въобще няма сърдечна дейност, а другия е със сърдечна дейност и засега всичко е нормално. Чак след три седмици щяло да се види какво ще стане, дали единия ще прибори другия или ще предизвика  спонтанен аборт.
Сигурно нищо не разбрахте, но и на мен нищо не ми е ясно и незнам, как се нарича това и как да го формулирам?
Ако някой е наясно нека да ми обясни как стоят нещата при тази бременност?
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Това, което си написал е малко объркано, но според мен ТРЯБВА да потърсите второ мнение от друг лекар вместо да чакате още 3 седмици.
Виж целия пост
# 2
Задължително второ мнение от специалист! Тук надали можем да помогнем Naughty
Виж целия пост
# 3
Доктора ни каза, че по принцип това рядко се среща, но в единия зародиш няма нищо, а в другия си има вече сърдечна дейност. На снимката също много ясно се вижда, че в единия има а в другия няма нищо или казано "кух".
Виж целия пост
# 4
Случва се бремеността да започне като многоплодна и да завърши с едно живо родено дете. Ако става въпрос за кухо яйце, тогава очевидно имате едно здраво бебе и не знам защо лекаря ви въобще е споменал думата аборт! Мен лично подобни коментари биха ме притеснили и въобще не бих се чудила и чакала  - второ мнение няма да навреди Peace
Виж целия пост
# 5
Става въпрос ако кухия плод предизвика спонтанен аборт, а не доктора.
 Извинявам се за неточностите!
Виж целия пост
# 6
Аааа, това вече е друга работа. Ами аз не съм чувала за така предизвикан аборт, да си призная. Знам, че се ражда здраво едно бебе!  Hug Дано и при вас е така.  Hug
Виж целия пост
# 7
кухото мисля се реzорбира от органиzма. и аz бих оти6ла при друг лекар, тоzи достатъ4но ви е напла6ил
Виж целия пост
# 8
Стражара,какво стана?Ходихте ли при друг лекар? Чак в третият месец ли се е разбрало че другото бебе няма сърдечна дейност?По-рано не се ли е виждало ?
Виж целия пост
# 9
Ако са двуяйчни,със сигурност "кухото" ще се резорбира без проблем за другото,но не знам как е при еднояйчните.
Виж целия пост
# 10
И аз имах трети сак, но доктора въобще не се притесни от това и даже повече не му обърна внимание. И него го видяха след като вече ми бяха казали, че ще имам близнаци. Мъжът ми бая се притесни дали ще се справим с три... Нищо страшно според мен, но за ваше успокоение се обърнете и към друг гинеколог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия