Вече нямам бебе:(((

  • 5 782
  • 34
Момичета, заради една компетентна лекарка с над 20 години практика от тази сутрин...вече не съм бременна Cry Cry 
Цял ден съм в шок и още не мога да повярвам, че и мен ме сполетя това нещастие Cry
Много ми беше приятно и уютно в този клуб, стискайте палци тази година да се върна пак!!!

С обич, Милена
Виж целия пост
# 1
Миличка много съжалявам!Ти не се отчайвай а напред към luvbed
Каква е тая  лекарка #2gunfire #2gunfire
Ще чакаме добри новини скоро newsm10
Виж целия пост
# 2
Миличка, много съжалявам че ти се е случило такова нещо...
Няма по лошо от това
Бъди силна, пак ще забременееш и ще имаш най - хубавото детенце на света..Пожелавам ти го от сърце, а всички ние тук ще те окуражаваме
Виж целия пост
# 3
Искренно ти съчуствам Rolling Eyes и ще ти стискам палци  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 4
  Съжалявам .... бъди силна  spoko
Виж целия пост
# 5
Мила,не се тормози и отчайвай!Гледай напред,скоро пак ще се появят 2 те чертички!!!!Успех и късмет отсега нататък!!Господ си знае работата,не си сама,аз и всички момичета от форумите сме с теб!
Прегръщам те силно Hug
Нели
Виж целия пост
# 6
Много съжалявам zа теб, мила... Важното е да не се отЧайваШ и да гледаШ напред. Ние сме с теб  Hug
Стискам палци скоро да се похвалиШ...
Виж целия пост
# 7
Съжалявам за загубата ти, но бъди силна и не се отчайвай.  bouquet
Пак ще си направите беб!  Wink
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви, мили мои Tired
Най-странното е, че днес мензисът ми се върна Shocked
Опитвам се да си изчисля овулацията, от фертилните дни кой ден е на овулацията? Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 9
И аз от една "компетентна" лекарка така направих спонтанен.Съжалявам много за теб,бъди силна.
Виж целия пост
# 10
Бъди силна Linofrina!
И знай, че не си сама.....
Виж целия пост
# 11
Много съжалявам!Прегръщам те силно и се моля скоро пак да ни зарадваш . Praynig PraynigБъди силна .
Виж целия пост
# 12
Много съжалявам, миличка! И аз съм го преживяла... Пожелавам ти скоро да ни зарадваш с хубава новина!  smile3525
Виж целия пост
# 13
Знам 4е те боли, много съжалявам за теб и бебето . Надявам се  съвсем скоро да си пак бременна и много се пази. Ве4е незнам лекрите дали са наши хора или са от противниковият отбор.Намери си свестен такъв и вярвай, 4е ще пстигнеш желаното.

Ако нямаш каландар за из4исления на ферилният ден, тоест те са няколко дни, сметни ги сама. В зависимост на какъв период ти е цикъла (примерно 30) вадиш от тези дни 14 и полу4аваш на 16-ти  ден си в овулация, броено от първият ден на цикъла ти. Има тестове също, можеш да си купиш от аптеките, евтини са.
Желая ти успех  Heart Eyes и горе главата.
Виж целия пост
# 14
Съжелявам много за загубата ти, мила.
Бъди силна сега, ще си имаш отново бебе. Сега дай време на душата ти да се излекува.

Между другото видях че си писала,че пиеш ежедневно  Витамин А - това  е  една от причините за спонтанните аборти. Неприемането на фолиева киселина също не е много добре, защото никога неможеш да си сигурна колко си набавила с храната). Странно ми е,че лекаря ти не те е предупредил поне за вит.А .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия