Една стена с фототапет а останалите с какъв цвят?

  • 5 751
  • 26
Здравейте момичета. Simple Smile
Помагайте, че съм в голяма чуденка. Rolling Eyes
Ето този тапет сме взели за стаята на момчетата:
http://www.komar.de/komar08/images/ft/gross/8-885.jpg
Много се чудя обаче какъв цвят да им боядисам останалите стени. Истината е, че не ми се иска много да е синьо затова се обръщам тук за помощ. Peace
Благодаря ви предварително за предложенията. Hug
Виж целия пост
# 1
Аз бих си избрала цвят , който го има на тапета - като се започне от всички нюанси на бялото , пясъчното и до охрата на скалите , дори и светъл нюанс на зеленото.Наситеността - по вкус.
Виж целия пост
# 2
Диди, аз също клоня повече към пясъчния цвят или охра. Исках да е в зелено но някак на компа все не мога да докарам подходящо зелено, а да ходя с тапета в магазина... Rolling Eyes А и нали все пак е детска, иска ми се нещо топло като цвят. Laughing
Виж целия пост
# 3
Какво пречи да ходиш с тапета , аз съм го правила !  Peace Другият вариант е ако в магазина могат да ти дадат мостри с цветове , ако не ти се иска да носиш тапета.Но аз бих го занесла !   Peace
Виж целия пост
# 4
аз бих боядисала от ляво в зелено,а останалите две стени в нещо от пясъчните цветове на тапета
Виж целия пост
# 5
Не знам дали различен цвят на стените е подходящ при наличието на фототапет. newsm78 Няма ли да се получи много шарено? Embarassed  Rolling Eyes
Преди да стигнем до решението за фототапета, мъжът ми настояваше за него, бях решила в зелено и жълто да са стените ама сега...
Виж целия пост
# 6
Аз лично бих сложила един цвят + тапета , но въпрос на вкус.Щом си искала зелено , направи ги бледо зелени и сложи тапета ! Нюанса го избери в тревистата гама , като палмите.
Виж целия пост
# 7
именно,ако е в тревистата гама като палмите няма да стане шарено.
Виж целия пост
# 8
Бих избрала или много светло тревистозелено, или пясъчно-бежаво.
Ако е зелено, тапетът няма да изпъква толкова, колкото, ако е бяло-бежаво.
Виж целия пост
# 9
http://www.komar.de/komar08/images/interieurs/gross/int-8-885.jpg
Ето вижте в сайта на Комар с какъв цвят на станата е даден тапета. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
моята идея едната стена да е в  зелено(от към палмите)беше именно да не изпъква толкова тапета(в смисъл не изобразеното на него,а че е тапет)да е като негово,,продължение,,и да създаде илюзията за една прекрасна зелена гледка в която пясъка и водата да се открояват.иначе самото изображение е достатъчно голямо и няма как да се изгуби.не знам дали го обясних добре,дано ме разбирате.иначе с 3 светли стени контраста ще е много голям и ще си изглежда точно като тапет,някак си прекалено натрапчив предвид обема на изобразените фигури.и малко соц би ми изглеждало,поне на мен
Виж целия пост
# 11
Разбрах те, ще помислим. Peace Истината е, че и мъжът ми мисли горе долу така, като иска другата да е в синьо, т.като е силно преобладаващ на тапета. newsm78

А това е абажура им за стаята.
http://tmf-bg.com/images/upload/thumbnail/45590f102e4917b85e14fe … 09f87._74_115.jpg
Виж целия пост
# 12
ако не искаш другата да е синя просто му обясни че в тия цветове стаята ще стане тъмна(което си е така),а ако е и малка ще я смали още повече.успех
Виж целия пост
# 13
Боядисай стаята с цвета на стената от сайта на Комар.На мен лично най-много така ми харесва и в комбинация с полюлея !  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз съм за цвят близък до цвета на пясъка. Мисля, че ще внесе повече топлота и уют. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия