Ароматизатор за дрехи?

  • 14 878
  • 29
Трябва ми препарат, който да се впръсква директно върху сухите дрехи за ароматизиране.
Има ли такова чудо и какво е то?
Виж целия пост
# 1
Аз слагам във гардеробите си ,,Райд'' против молци и дрехите ми едно че са защитени друго че са ароматизирани.Омекотителите,,Ленор'' също ароматизират много.
Виж целия пост
# 2
Трябва ми препарат, който да се впръсква директно върху сухите дрехи за ароматизиране.
Има ли такова чудо и какво е то?

Febreze, но го няма в България.
Виж целия пост
# 3
Трябва ми нещо, което да ароматизира дрехите без пране. Става въпрос за магазин.
Ленор не става.
Виж целия пост
# 4
Sano Maxima-омекотител за сушилня,спрей.Аз ползвам синия,повече ми допада като аромат,има и розов,но е по-сладникав.Пръскам основно върху сухи дрехи,което е упоменато и в упътването.
Виж целия пост
# 5
Sano Maxima-омекотител за сушилня,спрей.Аз ползвам синия,повече ми допада като аромат,има и розов,но е по-сладникав.Пръскам основно върху сухи дрехи,което е упоменато и в упътването.
Откъде го купуваш?
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам розовия от снимката
Виж целия пост
# 7
Sano Maxima-омекотител за сушилня,спрей.Аз ползвам синия,повече ми допада като аромат,има и розов,но е по-сладникав.Пръскам основно върху сухи дрехи,което е упоменато и в упътването.
Откъде го купуваш?
И аз към питащите!
Виж целия пост
# 8
Чудя се с какво ли пръскат в Бенетон,че дрехите и след изпиране миришат на бонбони Laughing newsm78
Виж целия пост
# 9
Вижте какво намерих:
 • Ароматизирай прането си като капнеш няколко капки натурално етерично масло в резервоарчето на ютията или върху памучно парцалче в сушилнята, ако все пак я използваш. Не само прането, но и домът ти може да замирише на истинска мащерка, лавандула или портокал и канела.
От тук http://gorichka.bg/index.php?p=10&l=1&id=99
Виж целия пост
# 10
Чудя се с какво ли пръскат в Бенетон,че дрехите и след изпиране миришат на бонбони Laughing newsm78
По скоро са попити с ароматизаторите , които се намират в самия магазин , и на мен ми се е случвало не само като пазаря от там  Peace
Виж целия пост
# 11
Купувам го от специализиран магазин за препарати в Несебър.
Виж целия пост
# 12
Това са другите,златистия е нов продукт,не съм го пробвала,но и трите съдържат парфюм.
Виж целия пост
# 13
и   
Виж целия пост
# 14
Хм, ще купувам и аз такова нещо. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия